Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky



Mittwoch - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (312) - 56.251 (?)
3.11.2011 20:19

Musím se školky ze Střílek zastat - kupoval jsem loni 25 stromků (jabloně, hrušně, rybízy) a bez problémů. Všechny se krásně ujaly a prosperují, cenu neznám lepší! Slabší bylo pouze 1x Akane. Tedy mohu doporučit. Aktuální nabídku zasílá na požádání mailem, mám ji i letos, i když už to do Střílek nestihnu.:o(Jediné dva mínusy - neaktualizované webové stránky + dotáhl jsem si od něj vlnovníka, kterého jsem do té doby neznal - celý rok mě prudil. Budu muset koupit v zimě Typhlodroma a s někým se s půlkou šábnout. :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 3.11.2011 18:30

Když pominu, že jsem od něho obdržel jednu švestku už suchou, kůru zkrabatělou, tak ostatní některé výpěstky byly slabé, nedůživé,a neobstály by podle norem o prodeji ov. stromků.Kdyby byly stromky v řádném stavu, tak bych si dovedl přectavit cenu mnohem vyšší, než 80 KČ. za jabloň.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 3.11.2011 18:44

Ze Střílek mi vždy přišly stromky perfektně zabalené a v bezvadném stavu s bohatým kořenovým systémem (byly to vždy jabloně na J-TE-E).

 Pravda je, že aktualizace nabídky odtud chybí. Žádal jsem o ni letos, ale bohužel bez odezvy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 176.214 (?), 3.11.2011 18:36

Na Kubáčka mi Rostislaviku nešahej! Kupoval jsem od něho cca 50 stromků a všechny rostly! Všechny odrůdy seděly. Ceny měl před pár lety opravdu dobé (nevím jak teď').

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mittwoch - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (312) - 56.251 (?), 3.11.2011 20:19

Musím se školky ze Střílek zastat - kupoval jsem loni 25 stromků (jabloně, hrušně, rybízy) a bez problémů. Všechny se krásně ujaly a prosperují, cenu neznám lepší! Slabší bylo pouze 1x Akane. Tedy mohu doporučit. Aktuální nabídku zasílá na požádání mailem, mám ji i letos, i když už to do Střílek nestihnu.:o(Jediné dva mínusy - neaktualizované webové stránky + dotáhl jsem si od něj vlnovníka, kterého jsem do té doby neznal - celý rok mě prudil. Budu muset koupit v zimě Typhlodroma a s někým se s půlkou šábnout. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 3.11.2011 20:50

Školka ze Střílek hodně tratí tím, že zákazník, který u nich nikdy neobjednával, tudíš ho majitel nekontaktuje mailem, neví zda firma vůbec existuje.Stránky jsou, ale se zastaralou nabidkou.Buď na tom majiteli nezáleží, nebo má přezpříliž zákazníku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 95.245 (?), 4.2.2012 13:40

Williamsova je chutovo super a je z nej aj dobra palenka mam ju doma 15 rokov.Australčania ju šlachtia s inimy hruškamy aby bola ešte pritažlivejšia.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.186 (?), 16.9.2013 22:02

A jaké hnojivo podporuje rust stromku, mne to slabo roste, nekdo ríka že dusík a nekdo že fosfor, dal jsem močovinu a nic, mám skusit liadok .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 17.9.2013 6:15

Nemůžete čekat, že po jednom přihnojení stromku vybuchne koruna. Výživa musí být komplexní. Něco si o tom nastudujte. Základem je organické hnojivo, hnůj nebo kompost. Ledek zkusit můžete, ale v době plné vegetace, ne na podzim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1608) - 161.61 (?), 15.9.2013 16:28

Williamsova červená - první úroda 2013

Konečně jsem se dočkal.Narouboval jsem si jednu větvičku na Lucasovu máslovku.Po šesti letech jsem ochutnal a superlativy na tutu odrůdu od pana Petra z Pardubic vůbec nepřehání. - Mičurin II


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 12.253 (?), 15.9.2013 21:16

Máte plody krásne do syta vyfarbené, pane Vlastimile. Gratulujem!yes Zrejme ju máte na duľovom podpníku (pod Lucasovou)? Tie moje williamsky vyzerali ako na snímke p. Honzu pár dní dozadu. Líčko svetlejšie, žíhané. Tiež som ju navrúbľoval do inej sorty- bola to Clappova. Bujná, zdravo rastnúca Red Williams zakrátko dominovala a prinášala každým rokom kôš krásnych aj chutných plodov. Väčšinu som porozdával. Hrušky bohužiaľ nie sú v mojej rodine v rebríčku chutí na prvej priečke. Škoda, naši predkovia pestovali množstvo odrôd a robili z nich všakovaké pochúťky. Za všetky menujem aspoň "pracharandu".cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika