Příspěvky uživatele - 224.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poková kytka - yucca, 23.5.2012
Dobrý den před rokem jsem si koupila pokojovku yuccu.Doted rostla docela dobře ale ted jí začaly padat listy, začaly bělat a vůbec není pěkná.Zkusila jsem ji přesadit a kmínek se zdál být přelitý.Ted jsem ji tak týden nezalívala a řekla bych že to je... celý příspěvek >
Yucca, 16.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den je to cca rok co jsem si koupila krásnou yuccu.Ale poslední dobou mi přijde že odchází.Měla tři kmínky a bohužel jeden jsem musela odstranit.Měla úplně uschlé listy.Kmínek je sice tvrdý ale yucce se nedaří zalévám cca jednou týdně, bydlím v... celý příspěvek >
Yucca, 14.6.2011
Je pravda že světla moc nemá bydlíme v paneláku.Tak vyzkouším co mi radíte odstraním poškozené listy a postříkám ji.Děkuji
Kiwi nekvetoucí, 14.6.2011
Dobrý den, mám na zahradě kiwi kolomiktu i argutu, takže mohu porovnat. Kolomikta kvete dříve, letos zhruba v polovině května - značná část květů zmrzla, arguta kvete později začátkem června. Kolomikta mívá listy panašované, arguta ne. Po letošních... celý příspěvek >
Yucca, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den je to rok co jsem si koupila yuccu ale poslední dobou se mi začali ohýbat listy.Vždycky vyroste nový a jakoby spadne neudrží se.A Všimla jsem si že listy začínají usychat.Nevíte někdo co s tím? Zalévám cca jednou týdne.Někde jsem slyšela že... celý příspěvek >
Kde sehnat muchovník na kmínku?, 1.5.2011
Dobrý den, muchovnik ve stromkové formě nikdo neprodává, jediná možnost jak si ho opatřit je naočkovat si ho v srpnu na planý jeřáb. Očko se v požadované výšce Forkertovým způsobem vsadí na podnož. Procento úspěšnosti dle mých zkušeností bývá cca... celý příspěvek >
Název pokojové květiny, 16.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den dostala jsem 2 pokojové květiny a neznám jejich název.Můžete mi někdo poradit?
Yucca, 16.1.2011
Dobrý den dostala jsem jako dárek pokojovku Yuccu prý je to nenáročná pokojovka poradíte mi někdo jak se o ní starat? Jak často zalévat v zimě a v létě? Jka často hnojit? Atd... Díky moc Jitka
Zamioculkas, 23.12.2010
Dobrý den chtěla bych se zeptat mám doma pokojovou kytku zamioculkas doted rostla bez problému.Ale poslední dobou u ní začaly žloutnout listy nevíte někdo čím to může být? Zalévám jednou týdně tak snad to není moc.Děkuji za radu Jitka
Dracena Margarita, 21.11.2010
Dobrý den mám doma Dracenu Margaritu už jí mám cca 2 roky doted byla zdravá ale poslední dobou jí začali opadávat listy.Čím to může být? Poradíte někdo jak často jí zalívat aby dlouho vydžela?
Růže, 21.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den dostala jsem jako dárek tito růže.Prý by to měly být pokojové květiny.Nevíte někdo jak se o ně starat? Jak často zalívat atd? A jaký je jejich přesný název? Děkuji za odpovědi Jitka
Citron z pecky, 22.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den na jaře jsem zasadila 3 pecky z citronu roste mi z toho krásná rostlinka ted jí mám postavenou za oknem a daří se jí dobře.Ale jak o ní pečovat ted na podzim a v zimě? Zalívám jí tak jednou za týden nemáte s tím někdo nějaké... celý příspěvek >
Měsíčková mast - sádlo?, 23.8.2010
Dobrý den, musíte tu vyrobenou mast uložit v lednici nebo někde v chladu, pak vám vydrží třeba rok.
Název pokojové rostliny, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den před nedávnem jsem dostala tuhle pokojovou rostlinu.Bohužel neznám její název ani nevím jak se o ní starat.Zalévám jí cca 1 krát týdně ale nevím zda je to hodně nebo málo.Ted se mi na rostlině začali dělat hnědé listy a mám to skoro na... celý příspěvek >
Insekticid Mospilan, 14.7.2010
Dobrý den, děkuji vám všem za příspěvky. To jsem přesně potřebovala vědět. Krásné dny! S.V.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika