Příspěvky uživatele - 224.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Insekticid Mospilan, 13.7.2010
Dobrý den, na pokojových okrasných rostlinách se mi bohužel rozmohli červci. Po pátrání po vhodné "zbrani" jsem objevila insekticid MOSPILAN. Můj problém spočívá v tom, že naprosto nechápu návod k použití. Není tam vůbec uvedeno, zda se... celý příspěvek >
Množení sloupovitých jabloní, 3.5.2010
Sloupcové jabloně lze množit (při ceně cca 250 Kč) se to určitě vyplatí, dle vlastních zkušeností je 50% úspěšnost. Očkuji zásadně Forkertovým očkováním, na zdřevntělý jednoletý i dvouletý výhon v červnu (výhon do podzimu vyroste) nebo v srpnu (je... celý příspěvek >
Očkování a následná péče, 2.5.2010
Pokud mohu poradit podnože zařízněte, zapěstujte nový výhon a zkuste v 1. dekádě června podnož přeočkovat Forkertovým způsobem. Očko se vsadí do části výhonu, která musí být zdřevnatělá. Po odpadnutí řapíku se podnož nad očkem seřízne. Očkovací pásku... celý příspěvek >
Aloe Vera, 1.5.2010
Dobrý den potřebovala bych poradit před měsícem jsem si koupila pokojovou rostlinu Aloe Vera byla v menším květináči docela tam byla napěchovaná ale nepřesazovala jsem jí zalívala jsem jí tak jednou za týden a jednou za 14 dní jsem jí hnojila... celý příspěvek >
Olej do převodky pojezdu sekačky, 22.4.2010
Dobrý den, mám teď rozebraný pojezd, kvůli zatuhlému táhlu, které spína-rozpíná pojezd. Jinak je vše v pořádku, jen rozhýbu tohle táhlo. Když už to mám rozebraný, dám novou olejovou náplň. Asi nic nezkazím, když použiji převodový olej do převodovek... celý příspěvek >
1. Dracena, 2. Citron, 30.3.2010
Dobrý den potřebovala bych poradit mám doma Dracenu a chtěla bych ji rozmnožit?? Jak se to dělá??Stačí odříznout listy a zasadit je do zeminy? 2.A ještě druhý dotaz: chci si vypěstovat citron nemusí být roubovaný jen tak jako rostlinku-je to pěkná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika