Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestkové víno, 5.10.2011
Matně vzpomínám, že v 60.letech min.století se v obchodech Jednota objevilo víno Valdemar.
Odrůda staré hrušně?, 22.9.2011
Objevil jsem starou vysokou hrušeň.Vysazení bych tipl před 2.sv.válkou.Výška 8-10m, štíhlá koruna.Je obalena malými plody pravidelného hruškového tvaru, průměrná výška 45 mm, průměr 30 mm. Stopka asi 20 mm.Zraje 2.pol. září. Ve zralosti žlutá... celý příspěvek >
Ochrana jablek před skladovými hnilobami, 1.10.2010
Jak chráníte jablka aby nebyla napadena skladovými hnilobami, černáním plodů?Pepík
Modrý prach, 24.9.2010
Grafit se používal v domácnostech na :-1)mazání motocyklových řetězů ve směsi s lojem-2)mazání horkých součástí ve směsi s vazelínou, též náprav žebřiňáků po zmizení kolomazi-3)mazání bot ve směsi se sádlem-4)jako kamnářská čerň se s ním mazaly... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 22.9.2010
Máte někdo bližší informace o Lehečkovo rajčeti? Zabývá se někdo množením? S jakými odrůdami máte zkušenosti pro pěstování venku? Jsem 400 m.n.m.zpč.kraj.Pepík
Jak se jmenují tyto keře?, 9.9.2010
Pokud se na jaře objeví bílé květy a budou vonět po jasmínu je to pustoryl.Pepík
Hrušňová a hlohová podnož - jaká?, 26.8.2010
Víítku trefil jste to. Budu muset na jaře přistříhnout tyto stromečky a je mi líto těch pár výhonků jen tak vyhodit. Taky mám ještě trochu místa na několik stromků.Od známého důchodce jsem dostal tip na les, kde se nachází jakési staré hrušňové... celý příspěvek >
Hrušňová a hlohová podnož - jaká?, 25.8.2010
Některé "okrajové" drobné ovoce se pěstuje na hlohových nebo hrušňových podnožích.Lze použít výpěstky ze semen hlohu (kterého), nebo planých hrušní (takové ty malinké, trpké).Případně jejich odkopky? Nebo se tyto podnože dají sehnat? Kde a... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 29.7.2010
uživatel 61.106 dne 24.7 píše  "musel jsem sklidit Luny" Plzeňsko, 400 mnm.Luny mám jako velké vlašské ořechy, zelené a tvrdé.Pepík
Něco jako borůvka?, 22.6.2010
Před mnoha a mnoha lety byl hitem lilek guinejský, nebo tak nějak. Chuť po přemrzlých bramborách. Pepík
Melounoviště 2010, 17.6.2010
Po zmrzlých jsem ve dvou vlnách sadil melouny, jak vodní tak cukrový.Vylezl mi jeden cukrový. Předevčírem mi ho cosi sežralo..Pepík
Staré hašené vápno, 17.6.2010
Před X lety si někdo přivezl hromadu kusového vápna, něco si vzal na hašení a zbytek zůstal na hromadě.Když do toho plácnu lopatou udělám s toho hmotu podobnou hrubéhu písku.Pepík
Mravenci na zahrade, 17.6.2010
Můžete tuto metodu blíže rozvést? Pepík
Staré hašené vápno, 17.6.2010
Objevil jsem hromádku hašeného vápna starou tak 20 let.Má cenu s tím poházet zahradu a záhony nebo je to zbytečná práce?Díky za info.Pepík
Likvidace velkého kmene se zarostlými dráty, 15.6.2010
Zadejte si do vyhledávání (v levém sloupku) heslo hlíva.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika