Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpařský vosk, 5.11.2009
Také nejsem žádný zahradník profesionál.Čas od času se mi podaří rozmnožit rybíz.Na jabloň Ontario, jsem loni na jaře narouboval Panenské a Matčino.Na klínek.Jako vosk jsem použil starý špalíčkový vosk na běžky.Zbytek stromového balzámu (byl jsem... celý příspěvek >
Mulč přes zimu?, 26.10.2009
Mulč okolo mladých stromků jsem začal používat kvůli vláze a potlačení růstu trávy okolo kmínku.Kola kolem stromů neokopávám-jsem líný.Nyní zbytky mulče shrabu a dám do kompostu, abych zbytečně nepodporoval hraboše atd.Vláhy už bude dost, myslím že... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 21.10.2009
Letos mi udělala radost Ledana.400 m.n.m.Úroda nijak veliká, vzhledem ke spoustě květů, ale veliké chutné plody.Pepík
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 21.10.2009
Vážení pánové, máte někdo zkušenosti s uschováním meruňky přes zimu naležato, zaházené v záhonu? Možná se stanu majitelem Pinkcot a nerad bych ji vystavil zmrznutí.Pepík
Jak tvarovat špičák?, 16.10.2009
Chtěl bych se zeptat jak u ovoce typu mišpule, kdoule,jeřábu tvarujete zakoupený špičák.Jestli ho nechat růst "do nebe",nebo zastříhnout aby rozvětvil.A v jaké výšce-jestli je možno volit tvar stromu nebo keře.Pepík
Kříženec rybízu a angreštu Jolona, 15.10.2009
Jolona - zatím nejkvalitnější kříženec Dr. Bauera. Vzrůstně rostoucí keře, odolné proti nejčastějším nemocem rybízu. Tmavě červené, velké plody jsou velmi chutné s vysokým obsahem vitaminu C. Jogranda - růst rozložitý, bobule oválného tvaru... celý příspěvek >
Kiwi, 14.10.2009
Jsem 400 m.n.m.Mám Hejdukovu čtyřku.Zatím jsem měl plody na dvou samičích rostlinách.Nejmenší plody jsou zralé, ty ostatní jako kámen.Nevím, jestli je otrhat a nechat dojít nebo ponechat na keři.Pepík
Závlaha ze sudu, 25.9.2009
Spojené nádoby budou tehdy, když sud bude mít díru u dna.Výtok z hadice musí být ve výšce nížší než je hladina v sudu.Na průměru hadice až tak nezáleží.Při větším průměru, třeba roura od kamen, sud vyteče rychleji. Když hodím hadici přes kraj sudu,... celý příspěvek >
Nemoc jabloní, 24.9.2009
Letos jsem nad jablky hořce zaplakal.(Ještě min.rok jsem měl krásnou úrodu). Dopadl jsem jako na obrázcích.Pokud jste choroby potlačili, můžete uvést jak, kdy,a čím ošetřujete?Děkuji za rady.Pepík
Dub červeny, 22.9.2009
Více než dub červený mi vadí jalovec čínský.O jalovci, jménem chvojka klášterní mám také pochyby, zda se jedná o původní druh. Nemá někdo z odpůrců dubu červeného kontakt na "ta pravá místa".Oprostili bychom přírodu alespoň o jeden... celý příspěvek >
Co je toto za dřevinu, voskové listy jako růže, 16.9.2009
Já žiju taky v přesvědčení že to není k jídlu. Ale na stránkách o ekozahradách stojí, že to jedlé je a dokonce v Německu vyšlechtili něco velkoplodého.Tak nevím... Pepík
Exotické odrůdy rajčat, 15.9.2009
Zajímalo by mne, jak se jmenuje ta "červená paprika", kterou nafotil Honza Petrů.Něco podobného pěstoval známý už před nějakými 20 lety a skončil s tím, že mu nechutnaly a pro malý výnos.Já pěstuju klasická červená, odrůdu nevím, beru... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 14.9.2009
Při sekání motorovou sekačkou dostal můj malý syn nápad, že není lepší hra než přebíhat těsně před sekačkou.Utrhl jsem prut a bez ohledu na Listinu práv a svobod dítěte jsem mu promasíroval zadek.Levné, rychlé spolehlivé.Pepík
Nevěděli byste si, co to je za odrůdu?, 14.9.2009
Já jsem to před pár lety sehnal jako Boskop Glory.(Píšu jak se vyslovuje).Menší kuličky, kompaktní hrozen, tuhá slupka.Má se jednat o révu vyšlechtěnou z tzv.liščí révy.Proto zvláštní podivná chuť.Pepík
Řízkování malin, 9.9.2009
Jaký kombajn používáte na sklizeň?? Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika