Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování malin, 8.9.2009
Nevím, nevím...,kdykoliv jsem četl v souvislosti s malinama o řízkování, vždy se jednalo o řízek kořenový, tj.kus kořenu.Pepík
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
Ještě bych doplnil velkoplodé ostružiny.Některé zrají v září a říjnu.Je to vcelku plevel, ale za každou trošku péče se odmění velkými plody.Pak by mohla být zajímavá mišpule, jedlá až po přejití mrazem.Pepík
Mantet - hniloba, 4.9.2009
Téměř celá úroda mi shnila na stromě.Je to dáno napadáním vosama, malou odolností odrůdy..?Nerad bych to s chemií přeháněl.Pepík
Kdy rizkovat rybiz?, 2.9.2009
Pro Kreketuse: Uvažte si na klacek 3-4 provázky. 1) klacek postavte kolmo k zemi. 2) klacek postavte šikmo. Ať nám to roste! Pepík
Hruškové recepty, 24.8.2009
Povidla.Na vdolcích nemají chybu.Pepík
Rakytník řešetlákový, 21.8.2009
Pane Pavle-vážně a bez postraních úmyslů.Zkuste sem dát fotku, nebo ustřihněte větvičku a zajděte za někým, kdo rakytník opravdu má.To že Vám na Floře někdo prodal květináč, ve kterém byla jmenovka s nápisem rakytník, ještě neznamená, že to byl... celý příspěvek >
Přesazení švestky, 21.8.2009
Obávám se, že rozhodnutí o přesazení budete muset učinit, až si odkryjete alespoň část kořenů.Zřejmě, mimo jiné, i v závislosti od kvality půdy budete mít různě dlouhé kořeny.Pokud přesadíte strom jen s těmi silnýmy klacky, tak se neujme.A nějaký... celý příspěvek >
Špatně rostoucí švestky, 19.8.2009
Pane Josefe, múžete napsat jaké švestky pěstujete, jaké máte podmínky a jak Vaše švestky hodnotíte.Chystám se nějakou vysadit, uvažuji o rezistentníchTop... ech.Na nějaké pokusničení systémem pokus-omyl už mi mnoho času nezbývá.Pepík
Jak a kdy ořezat broskvoň, 19.8.2009
Mně je líto po sklizni stříhat, zmenšit listovou plochu.Naopak přilepším broskvím postřikem na list (čím víc listů tím líp),aby za tu úrodu taky dostaly "něco na zub".Pepík
Česnek z květenství, 18.8.2009
Ne všude a ne každé odrůdě se daří zrovna na Vaší zahrádce.Existují místní no name odrůdy.Jestliže jsou chuťově přijetelné (v porovnání s česnekem v xxxmarketech určitě ano),a daří se jim u Vás, proč je dále nepěstovat?    Necháte na... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 17.8.2009
Při střihu větve o průměru cca 10 mm se mi rozlomil ten oranžový kloub na krátkých nůžkách Fiskars.Nyní čekám na výsledek reklamace.Práci jsem dokončil bez problémů s nůžkama pamatující ČSSR.Pepík
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Mejdlíčko a suchý líh-nejoblíbenější pamlsky (a také jediné dostupné ve vesnickém krámku Jednoty) mého dětství.Pepík
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Zaujala mne zmínka o směsi otrub s metaldehydem(suchý líh).  Není to obsaženo i v populárním PEPO?Z dob dětství si vzpomínám na pevný líh v žlutohnědých krabičkách, byly to obdélníkové placky s dělící ryskou.Coby děcka jsme to čas od času... celý příspěvek >
Přípravek Deko, 3.8.2009
Z dětství si vzpomínám, že vše co se nakládalo na kyselo (snad kromě zelí) se dělalo v Deku.O vlastnosti nějaké kyseliny benzoové se nikdo nezajímal.Deko je v prodeji neustále.Objevují se různé" zaručené " materiály o škodlivosti kyseliny... celý příspěvek >
Hniloba třešní - snížení starého stromu, přeroubování, 31.7.2009
Nechci Vás odrazovat, ale na přeroubování starého stromu potřebujete opravdového odborníka.Já jsem to několikrát zkusil a skončil jsem u pařezu.Když strom ořežete na nejspodnější rozscochu, obvykle přežije a znovu obrazí.Ale vypadá to strašně.Slabší... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika