Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ručně vrtaná studna, 5.2.2010
Můžete tento postup troch objasnit? Díky.Pepík
Artyčoky, 29.1.2010
to mičurinec Na těch poupatech na fotce jsou" něco jako šupiny".Někde jsem viděl, že se to má olámat, a zbyde "něco". Je to pravda?Případně kdy, v jakém stadiu poupěte se to má olámat? Pepík
Krtek - a je to, 25.1.2010
Pokusům s elektřinou se velkým obloukem vyhněte.Nebudete první, který skončí průšvihem.Havíři na rozdíl od Vás budou v pohodě.Pepík
Broskvoň v biozahradě, 19.1.2010
Docela by mně zajímala kvalifikace komisí posuzující ekologičnost ekologických zemědělců.Představa, kterak na pole zajíždí 2-3 automobily, pokud možno off-road, a z nich vystoupí hlouček lidí bydlící v panelácích v Praze-Jižním městě a posuzují... celý příspěvek >
Jak granulovaný kravský hnůj, 19.1.2010
Asi bych dělal rozdíl mezi uleželým hnojem, který v hnojišti.pokud možno vybetonovaném (aby se z něj nevyplavily všechny ty "dobroty")leží alespoň 1 rok a čerstvou chlévskou mrvou, kterou jste včera odvezli ze stáje a obsahuje převážně... celý příspěvek >
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 14.1.2010
Cresthaven stříkám pouze proti kadeřavosti, jako ostatní.Je pravda, že ji mám teprv pátý rok.Zdá se mi, že prospívá stejně jako ostatní (např.Redhaven). Co to ta monilióza broskve vlastně je?Do takových hloubek tomu až tak nerozumím.Vždyť si to... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 12.1.2010
Když jsem uviděl fotky se sadbou rajčat v kelímcích od jogurtu, s chutí jsem se zasmál.Mám jakési divné tušení, že dotyčný je stejný profík jako já.
Množení a paragrafy, 6.1.2010
pro víítek Díky za informaci.Něco jsem se snažil přečíst.Výsledek byl, že jsem si musel dát štamprli, abych to strávil.Pepík
Muchovník - žloutnutí listů, 5.1.2010
Já bych tu definici permakultury trochu zkrátil.Skrze stohy anglicky psané liteatury (padlo na to kus lesa) jsme se vrátili s velkou slávou k hospodaření našich rodičů a prarodičů.Zahrada dříve nebylo nic jiného než kus (někdy ohrazené) louky s... celý příspěvek >
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 28.12.2009
Likér Raketa nepomlouvejte!!! Tento nápoj, díky kterému se mládež ve věku 13-15 let seznamovala s alkoholem na školních výletech, měl barvu ředěného modrého inkoustu.Jo, to byly časy. Možná si výrobce kotle pomáhal při pájení kyselinou.V okolí... celý příspěvek >
Zmrznutí kvasu, 23.12.2009
Dovolím se zeptat trochu mimo zadané téma.Jaký je váš názor na vylisování kvasu.Na pálení by pak šlo pouze "ovocné víno".Kdy lisovat-po bouřlivém kvašení nebo na konci?Ne ze všeho lze vyrobit mošt.Pepík
Broskvoň - jakou?, 26.11.2009
Jsem ve 400 metrech.Mám Redhaven = klasika, dále Cresthaven-pozdní v září, a Lunu -ranejší. Místo Luny bych dnes volil Redwin, má být ještě ranější.Sklizeň mám roztaženu témeř na 2 měsíce.Broskvoň odolná kadeřavosti zřejmě neexistuje.Buď se s tím... celý příspěvek >
Proč se zkracuje terminál? A co je štrůdlák?, 19.11.2009
Pod pojmem štrůdlák znám jablka kyselejší chuti.Používala se strouhaná jako náplň štrůdlu nebo buchet.Buchty z kynutého těsta byly někdy velikosti cihly. Nejlepší štrůdláky byly Ontario, Bojkovo,Zelenče rhodoislandské. Zkuste udělat štrůdl z... celý příspěvek >
Tetlucha kozí pysk, 13.11.2009
pro hosta 22.18 Píšete o hustém výskytu na velké ploše.Nejedná se o bolševník?Když má méně vody, nenaroste do tak gigantických rozměrů.
Foliovník z Petek, 10.11.2009
Viděl jsem na zahradce postavenou kůlničku z petek.Majitel je spojoval drátkama.Zřejmě se v paneláku nudil. Výsledek byl opravdu nehezký.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika