Příspěvky uživatele - 76.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití elektrochráničky k rozvodu vody, 14.5.2012
Mám dojem, že červenočerná chránička by měla být UV stabilní. Ale levnější je žlutá drenážní hadice, dělá se i provedení bez děr
Co je to za nemoc?, 28.3.2012 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi připojit více obrázků, takže snad teď.
Co je to za nemoc?, 28.3.2012 Obsahuje fotku
Každým rokem mi během srpna něco napadne broskvoň a začnou jí opadávat listy. Zatím jsem se nedobral rozumné rady, co proti tomu dělat, někdo tvrdí, že jsem na jaře nepostříklal, jiný že málo hnojím, další že se jedná o nějakého škůdce. Nepomáhá však... celý příspěvek >
Bezchlorová úprava bazénové vody, 27.5.2011
Od Lifetechu to mám taky a paráda. Máme dvě malé děti, tak jsem rád, že se celej den nemusí koupat v chlóru. Výrobek zatím drží.
Mulčování z větví smrku, 1.4.2011
Dobrý den, porazili jsme odbornou firmou stříbrný smrk, větve nám ve štěpkovači rozdrtili. Je možné takto nadrcené větve včetně jehličí použít jako mulč k nově vysázenému listnatému živému plotu? nebude to moc kyselé? Děkuji za rychlou odpověď... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 17.2.2011
díky za radu, jsem pěstilel - začátečník, tak vycházím i z toho, co si přečtu ze zkušenosti jiných. Má toho nasazeného vícero, ať mám prostor na chyby, když se něco nepodaří. Nejvíc mě zajímají asi rajčata, těch mám pro začátek 15 drůhu, tak... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 17.2.2011
pouze jsem položil sadbovač na okenní parapet, tedy ne přímo na radiátor a orientačně jsem tal položil teploměr. Teplota se pohybuje mezi 24-26°C. Jen ty, které jsou blíž k radiátoru vyklíčily dříve než ty u okna, tak jsem to jen otočil a ono se... celý příspěvek >
Proč pikýrovat?, 16.2.2011
Každý, kdo si pěstuje sadbu nejnom rajčat hovoří o pikýrování. Proč je důležité a v čem přínostné pro rostliny? Já jsem zasadil rajčata a papriky přímo do sadbovače vždy po jedom semínku a bezproblémově mi z toho vyrostly pěkné rostlinky.... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 18.1.2011
Pani Marie, děkuji za odpověď, už začínám hledat, kde koupit a budu instalovat. Jana
Deska na barový pult pod pergolou, 11.1.2011
Zdravím všechny a prosím o radu. Co nejvhodnějšího na desku barového pultu pod pergolou. Pergola je zastřešená a ze dvou stran pevná zeď. Zkusili jsme na zimu položit na bar na zkoušku pracovní desku z vyřazené kuchyně a zdá se to nevhodné, asi se... celý příspěvek >
Jaký kvetoucí keř, 23.7.2010
Prosím o radu, jaký vyšší rychle roustoucí kvetoucí keř je vhodný na jihozápadní stranu? Jde o odclonění terasy od chodníku a hlavní silnice - vzdálenost cca 20 m, keře na prostoru 6-10 m. díky Jana
Jaký postřik, 18.5.2010
Prosím, jaký postřik na růže, listy mám ze spoda obalené asi mšicemi - celé zelené hejno Jana
Upevnění truhlíků na parapetu, 5.5.2010
Dobrý den, měla jsem stejný problém, nová fasáda, okna, manžel mi na parapety před každý truhlík nalepil 2 zarážky - je to z nějakého tvrdšího kovu asi 1-1,5 cm široké placaté - vypadá to jako písmeno A asi 10 cm vysoké a funguje to i při velkém... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.2.2010
prosím někoho kdo má praktickou zkušenost o radu s výběrem elektrické řetězové pily. Líbí se mi značky Narex a Bosch, obě mají automatické mazání řetězu a beznástrojové napínání a sundavání řetězu. Díky moc za každou radu. Petr
Drtič Bosch AXT 25 TC, 15.2.2010
taky se s prosbou připojuji... plánuji koupi, ale nenarazil jsem na praktické zkušenosti, vzhledem k ceně bych velmi rád ověřil, zda je opravdu možné drtit měkké zelené části + větvičky z živého plotu... díky moc Petr
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika