Příspěvky uživatele - 76.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlatice, 14.4.2008
Dobrý den, rádi bychom živý plot rychle rostoucí, budoucí výška cca 2 m. Je vhodná zlatice a s čím možno zkombinovat? Děkuji.
černání ořechů, 15.10.2007
Dobrý den i já mám na chatě ořech, který je již 25 let starý, roste blízko smrků a borovice a má každý rok černé ořech a na všech listech jsou tmavé hnědočerné fleky. Jakou má nemoc, je nutno ho porazit?? Ořechy jsme z něj nikdy neměly.  Díky
Honda Vs. Briggs, 22.6.2007
Plně bych souhlasil s příspěvkem z 21.5.07 20:12 - vcelku rozumně vystihuje daný problém. Včera jsem koupil sekačku Dolmar 53 cm s pojezdem  s motorem Briggs 6PS. Také jsem uvažoval o Hondě jako značce, ale servismani mně řekli, že je na Hondu... celý příspěvek >
Rozmnožování ruží, 5.6.2007
Těsně vedle stromkové růže (cca 10 cm) mi vyrostl během měsíce a půl nový výhon, který už má přes metr a v podstatě dohnal svou výškou i šířkou kmínek původní rostliny. Je možné tento výhon přemístit někam jinam? Vyrytí se bojím, protože je kořeny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika