Příspěvky uživatele - 76.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
všem díky, ale měl jsem za to, že štěpkovače jsou spíše na dřevo, u thůjí jde primárně o měkkou zelenou část, které je mnohem více než větví, tak se jen bojím, aby ta zelená část nepropadávala a nemusel sem jí stejně házet do popelnice, mam thuji... celý příspěvek >
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
no mě by zajímalo co z té thůje zbyde :-), uděla z toho nějakou drť nebo si s tim neporadí? jaký typ je pro tento účel nejlepší? (frézový, řezací nože...) moc díky všem
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
zdravím, prosím o radu s koupí zahradního drtiče. Primárně bych se potřeboval zbavit větví z thůjí, které každý rok stříhám. Existuje nějaký typ drtiče, který si s tímto poradí? Nechi to pořád házet do popelnice a pálit se to nedá... Díky všem Petr
Polámaný rhododendron, 19.1.2010
Děkuji oběma za pozitivní zprávu, keř nějak vytvaruji a ulámané části zlikviduji. Potěšili jste mě. Díky Jana
Polámaný rhododendron, 19.1.2010
Dobrý den, včera mi sjel ze střechy sníh a polámal rhododendron. Zůstaly asi tři výhony. Lze ještě zachránit? Obroste znovu? A co s ulámanými výhony, dají se jakoby řízkováním založit nové keře? Pokud ano, prosím, poraďte. Díky Jana
Pochlubte se svojí zahrádkou, 4.11.2009
Dobrý den pani Marie, máte nádhernou zahradu.  Můžete mi napsat, co máte vysazené pod tím stříbrným smrkem? Zrovna řeším, do jaké výše mu uříznout větve a jakými rostlinami podsadit. zatím tam mám bergénie a vřesy. Děkuji. Jana
Jackfruit, 14.9.2009
Určitě chytí, na přivezeném vzorku jsem naměřil 100% klíčivost Otázka je co pak s tím dál, já jsem ho zastřihl (už je až ke stropu), teď po přestěhování začal shazovat listy, ale zase vyžene, to už mám vyzkoušeno. Nevím, jestli roste do 60 m, ale v... celý příspěvek >
Topoly na živý plot, 4.9.2009
Dobrý den, nedávno jsem si koupila zahr. časopis a součástí byla příloha - zásilkový obchod. Narazila jsem tam na živé ploty a zaujal mě příspěvek, že na živý plot je vhodný topol - nevím přesný název, rychle rostoucí, snad i 2 m za rok. Neznáte... celý příspěvek >
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 27.8.2009
Zdravím všechny, potřebuji poradit. Koupili jsme RD se zahrádkou, která nebyla udržovaná. Ale zahradní zemina byla kvalitní, všechny kytičky rostou jak z vody bez hnojení a i krásně kvetou. Ale mám problém s jiřinama. Dostala jsem hlízy starších... celý příspěvek >
Cim zalevat citronovnik, 3.8.2009
Koupit v obchodě destilovanou vodu je taky možnost.
Choroba na trvalkách, 20.7.2009
Dobrý den, pravděpodobně mám na některých trvalkách (kokarda, kopretiny)padlí, nejdříve žluté tečky, později listy zhnědnou a uschnou. Již jsem rostlinky postříkala nějakou chemií. Chci se zeptat, zda můžu trvalky ponechat i do dalších let, jestli... celý příspěvek >
Vhodné ovocné stromky do kamenité půdy, 7.4.2009
Dobrý den, mám zahradu v JZ svahu, je zde ovšem málo půdy tak 10-20cm hnědozemě, ale dál se rýt nedá je to samé kamení, pořádnou jámu nelze vykopat. V létě svah hodně vysychá. Máte někdo zkušenost se sázením a pěstováním ovocných stromů a keřů v... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 24.3.2009
Prosím, zná někdo rostlinu Turkestánský brest? Dočetla jsem se, že je vhodný do rychle rostoucích živých plotů. Dík Jana
Stihl ke krbu, 8.12.2008
Zdravim, zacal jsem resit potrebu motorove pily. Mam u domu cca 6 kubiku dreva, jedna se o smes buku, borovice a smrku. V prumeru od 10 - 40 cm. Premyslim tedy nad pilou kterou bych toto drevo rozrezal. Jelikoz je to první sezona nemam tuseni kolik... celý příspěvek >
Trvalky pod strom, 29.10.2008
Dobrý den, prosím o radu, jaké trvalky porostou pod vzrostlým stříbrným smrkem. Je starý min. 30 let, nechceme se ho zbavit, krásně se pod ním sedí v létě ve stínu, ale neroste pod ním ani tráva, je tam stále velké sucho, ráda bych okolí pod jeho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika