Drtič Bosch AXT 25 TC



host - 76.70 (?)
15.2.2010 9:58

taky se s prosbou připojuji... plánuji koupi, ale nenarazil jsem na praktické zkušenosti, vzhledem k ceně bych velmi rád ověřil, zda je opravdu možné drtit měkké zelené části + větvičky z živého plotu... díky moc Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 139.196 (?), 10.2.2010 20:25, zobrazeno: 12715x

Zdravím všechny zahrádkáře, chataře a chalupáře. Máte-li někdo drtič Bosch AXT 25 TC, prosím o informaci, jak si poradí s mladými měkkými výhony(nárůsty ovocných stromů, nové větvičky ze živého plotu atd.). Zatím jsem na nikoho takového nenarazil, takže tímto děkuji za případné zkušenosti.

Děkuji.

Luděk

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.70 (?), 15.2.2010 9:58

taky se s prosbou připojuji... plánuji koupi, ale nenarazil jsem na praktické zkušenosti, vzhledem k ceně bych velmi rád ověřil, zda je opravdu možné drtit měkké zelené části + větvičky z živého plotu... díky moc Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 105.129 (?), 25.2.2010 21:22

Viděl jsem ho v chodu pár minut, tak mohu říci že záleží na nastavení příltačné desky o kterou se materiál štípe. Pokud se štípal větší průměr destičku jsme odtáhli, abychom drtič nezatěžovali a v tomto případě listy a slabé větvičky nebyly nadrcené. Pokud se destička přitáhla na fest drtič drtil hezky i malé výhonky.

Na youtube se dá najít test drtičů.

Hanetšlegr

BoschTools.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 85.185 (?), 2.4.2010 7:26

Pekný den, aj ja intenzívne rozmyšlam nad tym boschom. pozrel som aj tu recenziu a test, no ine je to ak by vedel popisat kto to naozaj ma a pouziva.Velmi by som bol povdacny majitelovi ktory uz ten drvic ma alebo ma iny drvic a dlhsi cas ho pouziva aby sa s nami podelil o skutocne poznatky. Lebo zatial mi vychadza tak, ze ak chceme drtit thuje a podobny cerstvy tensi odpad asi naozaj budu lepsie tie vysokootackove s nozmi. ale co potom s tym hrubsim a suchym? este raz dik kazdemu co k tomu naozaj nieco vie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika