Příspěvky uživatele - 244.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sud na vodu, 22.8.2010
Sud na zimu otočte vzhůru dnem... ale daleko větším nebezpečím než rez je to, co bylo v sudu uskladněno, než jste si jej pořídila. Většina sudů obsahovala zdravotně závadné látky nebo přímo jedy a v tom případě vypláchnutí nepomůže! Osobně si raději... celý příspěvek >
Prosím o radu jak napravit chybu, 4.5.2010
Bohužel si myslím, že Vám umístění skleníku bude vadit ať už tam zasadíte cokoli.Pokud byste jej chtěli jen posunout, tak řešení - sice velmi pracné existuje: všechnu zeminu ze skleníku vyvézt, obkopat základy, podložit skleník kulatinou a na ní ho... celý příspěvek >
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 3.5.2010
V prvé řadě si prodlužte svod, aby vám nešplíchala voda na zeď a kolem sudu. Nevím, z jak velké plochy střechy máte vodu svedenu, ale jednodušším řešením se mi zdá dodat další propojený sud - případně dva, tři... než zbytečně složitě odvádět cennou... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 21.3.2010
existují menší firmy, které se zabývají výrobou těchto domků, myslím,že je to někde mezi tesařem a baumaxem a určitě budou přístupnější vašim konrétním požedavkům.
Plastová nádoba v kleci, 23.2.2010
Po všech svých životních zkušenostech bych raději koupil nádobu olejem neznečištěnou a netrápil se Sisyfovskou prací s čištěním.
Problém motor Tera, 30.1.2010
Pročetl jsem příspěvky a myslím, že tu byla zcela opomenuta možná chyba v seřízení předstihu. Provozem se zahřívá celý motor a je možné, že se chyba (zvlášt u mechanického zapalování s kladívkem) projeví i tu.Určtě bych ale vsadil na spomínanou... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 12.1.2010
Pokud by si někdo chtěl radlici vyrobit, tak k tomu stačí svářečka, rozbrušovačka a starý bojler.
XXL sklenik, 12.12.2009
Marně přemýšlím, jestli existuje jednodušší a levnější řešení, než si jej udělat či nechat udělat od jakéhokoli zámečníka ve spojení se sklenářem?
Pracovni obuv, 10.12.2009
Jsem stavbyvedoucí a fasujeme jako letní a zimní obuv farmářky(také letní a zimní) od firmy Black Knight (mysím si že české) a mohu jen doporučit.Pro vyšší kvalitu bych doporučil výrobky firmy Prabos.
Domácí klobásy, 6.12.2009
Z králíka doporučuji vyrobit výbornou šunku.
Odvětrání slivovice, 18.10.2009
Myslím si, že pravda je někde na půl cesty.Příliš dlouhým větráním přicházíte o kýžený alkohol i chut. Ovšem méně kvalitní destiláty doporučím větrat i několik měsíců.Rok je asi opravdu moc.zdravím petr
Za kolik prodat slivovici, 9.10.2009
Nemyslí si že destilát z trnek a jablkového moštu je něco nového(pokud ano patent je můj, mého otce).A dobře prokvašený a vypálený výrobek neznalý člověk (jako vy) nepozná.Zpět k původní otázce: neřekl bych že stáří má v tomto případě nějak významný... celý příspěvek >
Kurník - izolace?, 6.10.2009
Já bych tomu i věřil, viděl jsem to jako kluk na vlastní oči.Ta babka fakt měla slepice přímo u sporáku
Mazání lišty řetězové pily, 30.9.2009
Plně souhlasím s panem Vysloužilem a dalšími vyznavači k přírodě šetrnějšímu řezání. A k tomu riziku zničení lišty či dokonce čerpadla - u domu a na zahradě řežu el. Narexkou (i když mám i motorovou Dolmarku) a za ty roky po které do ní bez jediné... celý příspěvek >
Krovinorez Partner, 22.9.2009
Křovinořez si zapůjčete z půjčovny, posekejte nálet a buřinu a pořiďte si bubnovku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika