Příspěvky uživatele - 244.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze vysazovat i na podzim?, 20.9.2009
Určitě bych na zimu nezkracoval, reze se az na jare, az je jasne jak reva prezila zimu, co pripadne pomrzlo. Koncem srpna muzete zastipnout vrsek letorostu, pro lepsi vyzrani dreva a tim lepsi prezimovani. Otazka je kolik dreva pri vysce letotostu... celý příspěvek >
Automatické dopouštění vody, 16.9.2009
Pánové, co kdybyste zkusili něco jednoduššího, levnějšího a snad i spolehlivějšího? Pokud znáte pojem kapénková závlaha, tak vám stačí natáhnout k jezírku hadici - a jen,,vychytat"  a případně dle ročního období ucpávat či přidávat počet... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 16.9.2009
Ano, slunečnicový je lepší. Ale pokud se bavíme o ceně... při řezání nemám problém odhadnout jak dlouho ještě budu řezat a kolik oleje přitom spotřebuji. Takže celou dobu jedu na ten nejlevnější za pár korun a kvalitnějším pouze,,propláchnu" na... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 14.9.2009
Do své el.Narexky - která má spotřebu oleje celkem v normě - používám už asi 10 let obyčejný kuchyňský jedlý stolní olej bez jakéhokoli problému. Je levný, kupuji ho do 20Kč a hlavně si nezaprasím zahradu ropnými produkty. Vyzkoušejte, uvidíte. Snad... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
1x týdně sekáte křovinořezem celou sezonu zahradu 1200 m2?? Tak to jsem velice rád, že spolu nesousedíme.
rada - uschnutí břízy, 22.7.2007
Dobrý den, já bych potřeboval právě opačnou radu - jak břízu namnožit. Kdy se dají sbírat nějaká semínka? Nebo je jiný, lepší způsob? Děkuji.
drtic zahradniho odpadu., 19.5.2007
Dobrý den, drtič už mám nějaký čas a zatím funguje bez problémů. Používám ho nárazově, ale zato potom celkem intenzivně. Mým důvodem pro koupi neznačkového drtiče byla špatná zkušenost s cenami v servisu firmy Bosch (sice s vrtačkou, ale ceny budou... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 29.3.2007
Jak jsem se tak díval na ty vaše fotografie...neuvažoval jste ještě nad jiným řešením?Osobně bych celý ten nejprudší svah osázel nízkými pokryvnými rostlinami nebo dřevinami a měl ho navěky bezúdržbový bez dalších investic.Trávník bych nechal jen na... celý příspěvek >
zahradní nábytek, 12.2.2007
Ale taky si uvědomte, že ta renovace bude něco stát. Možná i víc, než nové dřevo.......o námaze a výsledku ani nemluvě.
pila kaprovka, 17.1.2007
http://www.excaliburarmy.cz/armyshop/naradi.htm a stojí jen 100,-
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 29.12.2006 Obsahuje fotku
Podle slova silent v názvu drtiče soudím, že jde o drtič tichý a tedy válcový.To je důležité, protože  nedělá rámus jako cirkulárka a práce s  ním bude mnohem příjemnější proti  hlučné verzi. Válcové drtiče dělají o něco větší... celý příspěvek >
Marunaka, 27.11.2006 Obsahuje fotku
Myslím si, že standardním postupem je kamení , natož bordel ze stavby vysbírat a zbytek života se starat o louku. Možná máte zázračný nehlučný stroj, možná si sousedé myslí něco jiného... Ať si každý udělá názor sám, já už jsem k tomuto své... celý příspěvek >
Naklepávač na kosu, 27.11.2006
Dobrý den, nemáte někdo tip na plánek k výrobě naklepávače na kosu ? Mám na mysli nějaký motorový model.  Ať nemusím vymýšlet to, co už je vymyšleno...
Marunaka, 27.11.2006
 Pane Nováku, bubnová sekačka s pojezdem zvládne i podstatně horší terén, než si většina lidí myslí. Já s ní (Vari s motorem Honda,myslím, že se v katalozích Vari uvádělo, že dvoutaktní motor je do svahů vhodnější-nabízeli i svahová kola-, než... celý příspěvek >
Marunaka, 26.11.2006
Pořád stejné bláznovství - na 5000 metrů kupovat křovinořez ! Kupte si bubnovku, jinak budete velice brzy litovat !
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika