Příspěvky uživatele - 134.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s malotraktory silesia, 10.3.2010
Otevřete si diskusi - téma "čínské malotraktory".
Japonský malotraktor Kubota, 5.3.2010
Kupte si malotraktor vyrobený v Číně nebo v Indii. Značky Dong Feng, Jinma, Mahindra, LZ. Dovážejí se do republiky. Prodávají je někteří dovozci a to převážně na Moravě nebo v Jižních Čechách.Je možné si individuálně určitý typ objednat sám na sebe a... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 19.2.2010
Tak chlapci, co je, diskuse o čínských malotraktorech nějak vázne!   V diskusích hodnotí staré Zetory, staré japonské malotraktory, které jsou tak ošklivé, hodnoťte nové zboží, které se dováží do republiky a né staré krámy!
Problém motor Tera, 19.2.2010
"Profesionální servizáci" samozřejmě motor opraví. Vymění karburátor, vymění cívku, vymyslí si, že byl nastřihlý klínek a oprava vyjde na těch několik tisíc korun. A to se jedná o banalitu, která ve skutečnosti nic nestojí, pouze je... celý příspěvek >
Problém motor Tera, 19.2.2010
Také jsem v minulosti řešil tento problém. Já se osobně přikláním k názoru, že se jedná o nedostatečný přísun paliva v době, kdy je motor po delší dobu silně zatížen a tak rozpálen, že ten malý plíšek, co reguluje přívod paliva do karburátoru, nad... celý příspěvek >
Bubnova sekacka jikov, 19.2.2010
Pokud se seká šňůra, která se zpět sama nenavine na řemenici, tak není závada v motoru ale pouze na tom startovacím mechanismu. Povolte ty čtyři "šestky" matky připevňicící startovací mechanismus a palivovou nádrž, sejměte startování a... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 15.2.2010
Také vybírám mezi čínskými malotraktory.  Zjistil jsem, že v ČR je prozatím několik málo prodejců těchto malotraktorů, převážně jsou na Moravě. Já jsem od Benešova u Prahy  a v této lokalitě to nikdo nenabízí (kromě dealera v Sedlčanech,... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 10.2.2010
Mám dotaz, má Jinma 254 synchronizovanou převodovku? Jaký je rozdíl mezi Jinmou 254 a  Mahindrou 2541?
Ananas, 10.1.2010
já jsem asi před rokem dal ananas jenom do vody a mam ho tam dotet a drži mi a je krasnej jenom ho pokaždy zaleju a to mu stačí ale nevim jestli ho mám ted dávat do hlíny když už rok drží jenom na vodě
Hnědé plody hrušky, 11.11.2009
Já to mám i na hrušce Bohemica. Tůje jsou asi 100m daleko?Bohužel ty tuje nejsou moje.Dá se s tím něco dělat?Postřik?
Anglický muškát, 5.11.2009
Dobrý den, může to bý přemokřením.
Husqvarna R 53 SV, 23.7.2009
Prosím kde je výpustní šroub oleje na Royal43 s motoremB+R XTL45?Musí se sundat při výměně oleje šasi?
Česnek, 21.7.2009
Dobrý den, koupila jsem slovenský česnek, je prý moc dobrý. Chtěla bych ho zkusit vysadit, ale nemám s tím zkušenosti. Můžete někdo poradit? Také jsem zjistila, že v černé řetkvi máme takové žluté háďátko. Nevíte co to je a jak se ho... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
A co takhle zn. Karsit K 22/102 HX?
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
Jardo, s tou rozdílnou cenou pět až dest procent na prodejně, tím myslíš, že na prodejně jsou levnější jak na internetu? Zdraví Venca.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika