Příspěvky uživatele - 134.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 25.5.2009 Obsahuje fotku
Kdo pozná strom na těchto fotografiích? Má červené plody ve tvrau šišky.
Jak rychle roste bobkovišeň?, 22.4.2009
bobkovišeň jsem domů předloni na podzim přinesla jako 80 cm keříček.Letos na jaře je stejně vysoká jako já, tedy asi 170cm.Stačí bohatá zálivka sem tam nějaká kulička NPK.Lucie
Rider nebo trakturek, 18.4.2009
Dobrý den, vlastníte někdo Riedr značky Stiga? Jak silný a jakou plochu sekáte? Jaké máte zkušenosti? Děkuji za odpověď.
Buxus, 5.4.2009
jak daleko se dává buxus od sebe?
jonsered, 25.1.2009
K předchozímu příspěvku ještě doplním že jsem ještě měnil třikrát vypínač, který bohužel moc nedrží.
jonsered, 25.1.2009
Já jen připíšu vlastní zkušenost s Jonsered. Mám tuto pilu přibližně deset let. Za tu dobu jsem jen vyměnil dvě prasklé pružiny a pak jenom spotřebáky jako řetězky, svíčky a podobně. Nejsem profík, ale nadělala celkem dost, topím jen dřevem a dělám... celý příspěvek >
Castor cp 410, 14.10.2008
odpovědi se asi nedočkám, protože se v pilách nevyznám, v servisu jsem ještě nebyl - prostě nemaže řetěz a pokud se nalije plná nádržka na olej, někde teče - na výfuk (což samozřejmě strašmě kouří) Vyteče tak polovina. Pokud víte, můžete mi říct... celý příspěvek >
pila stihl ms 270, 14.10.2008
tak snad všichni víme, že objednatelem testu je mauntfield - chce tam někdo hledat objektivnost?
Castor cp 410, 14.10.2008
Dobrý den "zdědil" jsem starší pilu Castor cp 410 - nemaže. Nevíte zda se vyplatí oprava, případně nějaké údaje o ní - výkon a odkud je výrobce. Děkuji
Stihl 260 W koupit nebo nekoupit, 13.10.2008
Dobrý den, zánovní pila castor cp 410 mi leží v garáži již po 3 letošní opravě a opět nemaže. Asi půjdu do Stihl MS 270...
Potíže s Briggs, 14.6.2008
Dííky - bovden vede skutečně někam "pod plechy", takže jsem si marně lámal hlavu, jakým způsobem tohle ovládá přívod paliva - a neovládá, rozpojuje zapalování! Až motor vychladne, znovu to rozeberu a předpokládám, že proč zapalování... celý příspěvek >
Potíže s Briggs, 14.6.2008
Po prohlídce doporučených věcí jsem nic zvláštního nenašel. Pokud nastartuji a neustále ručně pumpuji palivo, motor běží. Rozebral jsem a vyfoukal karburátor - ten nikterak zvláště špinavý nebyl a stále stejný stav. Pokud ovšem ručně přidávám... celý příspěvek >
Potíže s Briggs, 14.6.2008
Díky, jdu zkoušet. Milan
Potíže s Briggs&Stratton Quatro, 14.6.2008
Mám sekačku s motorem B&S Quatro a následující problém: jednoho krásného dne při startu naskočí a hned zhasne (předtím jí měl vypůjčenou kamarád a samozřejmě nic zvláštního nedělal). Když několikrát napumpuji benzin, zase naskočí a hned zhasne.... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktůrek?, 29.5.2008
Dobrý den. Potřeboval bych poradit jestli pořídit zahradní traktůrek Partner 155-107 HRB nebo Alko Comfort T 1000 HD. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika