Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké rybky?, 16.6.2010
Mníka? Tak toho bych si do 750l určitě nedal, protože je to hovadina. Ten by při prohřátí tak malé vodní plochy pravděpodobně nevydržel, protože má podle mého názoru poměrvě vysoké nároky na obsah kyslíku ve vodě (já mníky lovím v zimních měsících v... celý příspěvek >
Jaké rybky?, 16.6.2010
Já bych se chtěl zeptat, proč se karásci nehodí do uváděné nadmořské výšky. HS
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Ústecko, 260 m.n.m. - provedl jsem také postřik kuprikolem a Sylitem a výsledek je více jak uspokojivý. Na 11 stromcích jsem našel pouze 2 napadené lístky. Soused, který provedl jenom jedem postřik (a to ještě za pořádného větru) má na svém RH... celý příspěvek >
Mulč - tráva kolem stromů, 10.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenost s mulčováním posekanou trávou kolem stromkových rybízů a angreštů. Je to možné, že kyselá reakce rozkládající se trávy může rybíz a ngrešt zničit? Dále bych se chtěl zeptat, zda-li tlející... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 30.4.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy a čím je nejlépe hnojit postřikem na list. Dá se hnojit již nyní, kdy je většina stromů v květu, nebo mám raději počkat až do odkvětu? Mohu na list hnojit všechny své stromy (meruňky, jabloně, hrušně, švesky,... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 23.4.2010
Okolí Ústí n. Labem (260 m.n.m.) včera jsem měl auto také totálně namrzlé a v noci chvíli poletoval sníh. Teplota se pohybovala kolem -1,5 °C. Po kontrole mých kvetoucích neruňek jsem zjistil, že to dopadlo nadočekávání dobře a nic výrazně... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 19.4.2010
Polohu jsem udával v příspěvcích výše, ale pro upřesnění: kousek od Ústí nad Labem, 260 m.n.m. 
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Kousek od UL (260 m.n.m.)
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Letos mi jako první vykvetla broskvoň Red Gigant (zasazená v loňském roce). Koukal jsem, že mi přes zimu nic nepomrzlo :-)
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 19.4.2010 Obsahuje fotku
U nás dnes už rozkveta Bergeron, VP, Maďarská a Leskora. Sabinovská kvete už 3 den. Karola bude kvést tak za dva dny. HS
Citrusy, přesazování a střih, 19.4.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li mohu ještě v tomto období přesadit své citrusy a prosvětlit jim korunku? Děkuji za odpověď. HS
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 18.4.2010 Obsahuje fotku
U mě na zahrádce vykvetla (zatím) jenom Sabinovská. Počítám, že ostatní začnou kvést v průběhu následujícího týdne.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 18.4.2010 Obsahuje fotku
Kousek od UL (260 m.n.m.) včera kvetka zatím jenom Sabinovská. Meruňky mám zasazené asi 5 metrů od malého potoka což bude možná příčina pomalého nakvétání mých stromků. HS
Pitaya, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Půl roku staré semenáčky.
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 14.4.2010 Obsahuje fotku
Dnes kousek od UL (260 m.n.m).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika