Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malvazinka, 7.2.2010
Pane Vysloužil, mužete mi prosím poradit jaká je dle vašich zkušeností nejlepší slíva? Rád bych si na svou zahrádku ještě nějaké pořídil, ale bohužel mi chybí jaké koliv zkušenosti. Letos mám zatím objednanou Oulinskou, máte s touto nějaké... celý příspěvek >
Malvazinka, 7.2.2010
Díky za odpověď. Mám tři roky starý stomek Malvazinky a ještě neměl ani jeden plod (i když minulý rok měla první tři kvítky). Myslel jsem si, že je to proto, že nemá opylovače. Tak nyní vím, že to tím nebude, protože jí mám asi 20 metrů od... celý příspěvek >
Malvazinka, 7.2.2010
Dobrý den, já bych se rád zeptal, zda-li se může Malvazinka opylovat se švestkou domácí, nabo s Oulinskou. Děkuji HS
Kaktusy do skalky - rod Opuntia, 2.2.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké druhy opuncií se Vám osvědčili pro celoroční pěstování ve skalce. Díky HS
Jablko delbarestival, 29.1.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na tuto jabloň. Na její chuťové kvality, její náročnost na stanoviště, náchylnost na choroby atd. Předem děkuji za informace. HS
Povijnice nachová, 11.1.2010
Díky za radu, já se jí rád nezbavím 
Povijnice nachová, 10.1.2010
Dobrý den, zakoupil semínka této krásné popínavé jednoletky. Chtěl bych se zeptat, kdy mám semínka zasít. Dále jsem se chtěl zeptat, jestli se tato rostlina vysívá přímo na stanoviště, kde bude růst (u plotu), nebo jestli mám semínka nasít nejprve do... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 4.1.2010
Dobrý den, letos bych si chtěl koupit na jaře 3 keříky kanadských boruvek. Chtěl bych se zeptat, jestli mám koupit 3 keříky stejné odrůdy, nebo jestli je lepší, když bude každý druh jiný. Dále bych se chtěl zeptat, jaké rozestupy mám při sázení... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 31.12.2009
Dobrý den, já bych se rád zeptal, jestli mohu ke svým meruňkám přidat i popel, který vznikl při pálení suchého listí a větví z jehličnanů. Dále bych se chtěl ještě zeptat, jesli mám dávat ke stromkům popel v suchchém (sypkém) stavu, nebo jestli ho... celý příspěvek >
Mam triletou merunku, 31.12.2009
Dobrý den, chtěl bych svým tříletým meruňkám trošku prozdušnit zeminu v okolí kmínků. Na zahradě mám spoustu písku (kopaného). Chtěl bych se zeptat, kolik písku můžu ke kmínkům přisypat, jak hluboko ho mám zapravit a jestli mohu tento písek... celý příspěvek >
Masožravé rostliny, 25.12.2009
Nejhorší zkušenosti mám s holandkými kultivari. Ty sice vypadají při koupi velice dobře, ale časem se z nich stane nevzhledné houští, které ani nemění druhy listů, tak jak to dělají od našich pěstitelů.
Masožravé rostliny, 25.12.2009
Ahoj, ničím mucholapku nepřikrmuj, ani mouchama ne. Čím více živin dostane, tím horší budeš mít pasti.
Problém s citrusem, 20.12.2009
Díky za odpověď. Substrát mám hodně mírně vlhký, květináče mám zeteplené a umístěné ve výšce asi 1 metr. Dále tedy budu sledovat teplotu a uvidím, co se bude s citrusem dít dále. HS
Problém s citrusem, 20.12.2009
Dobrý den, v září jsem si koupil citrus (pomeranč - Washington). Umístil jsem ho na zasklený balkon. V posledních dvou dnech mi na balkóně klesla teplota k nule. Všechny citrusy jsou v pořádku, jen Washington začal kroutit listy. Když jsem se ptal... celý příspěvek >
Rozestupy mezi stromkovými angrešty a rybízy, 13.12.2009
Díky za radu, ještě bych se rád zeptal, jaký rozestup doporučujete, bude-li se jednat o rybízy i angrešty stromkové. Díky HS
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika