Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mezišštěpování jabloní, 16.11.2009
Tak to je přesně příklad mého stromku. Tak to by tedy znamenalo, že by měl Kardinál žíhaný špatnou afinitu s M9. No, čert ví. Ještě si zítra raději stromek prohlédnu, protože se mi to moc nezdá.
Mezišštěpování jabloní, 16.11.2009
Dobrý den. Pane Vysloužil, máte pravdu, chtěl jsem napsat naroubovaná. O to mi právě jde, také mám pocit, že to není zrovna ideální kombinace. Je zajímavé, že Kardinála na M9 s naroubovaným mezikmenem jsem koupil od jednoho velkého internetového... celý příspěvek >
Kdoule, 15.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v kolika letech po výsadbě kdouloň plodí a jak rychle (pomalu) roste. Letos jsem na dovolené v Bulharsku kdouloně poprvé viděl a chtěl bych si jí vysadit na zahrádce, ani ne tak k užitku, jako spíš na okrasu. Díky za... celý příspěvek >
Mezišštěpování jabloní, 14.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s mezištěpováním jabloní. Koupil jsem si starou odrůdu Kardinál žíhaný a všiml jsem si, že je v korunce neroubovaná. To znamená, že na podnoži M9 je naočkovaná část, která slouží jako kmínek a na tomto... celý příspěvek >
Jak seříznout plot z thůjí?, 12.11.2009
Dobrý den, na zahradě mám u plotu thůje, které bych potřeboval seříznou o 1 - 2 m. Chtěl bych se zeptat, kdy se mohou thuje stříhat (řezat) a zda-li je vůbec možné seříznout je o takový kus. Děkuji za rady a informace.
Zalévání rybízu a angreštu, 12.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli vadí stromkovému rybízu a angreštu tráva, která sahá až ke kmínku. Díky za odpověď.
Nashi, 12.11.2009
Dobrý den, letos jsem zasadil asijskou hrušeň Chojuro. Přes léto mi vytvořila asi půlmetrové větve. Chtěl bych se zeptat, jestli mám tento stromek na jaře ostříhat. Jestli ano, tak jak. Děkuji za rady. HS
Jalovec a hrušeň, 11.11.2009
Všem děkuji za rady. Ještě bych se chtěl zeptat, jestli místo otloukání a obírání rosolovité hmoty mohu z jara na jalovec použít nějakou chemii. Ještě jednou děkuji za informace. HS
Jalovec a hrušeň, 10.11.2009
Tak to mám asi dost velký problém, protože jsem kousek od jalovce zasadil svou hrušeň. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli na onom jalovci poznám, že je napaden rzí. On vypadá naprosto zdravej. Dále bych se chtěl zeptat, jestli se dá něčím preventivně... celý příspěvek >
Jalovec a hrušeň, 9.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je toto jalovec. Díky za odpověď.
Plane nalety tresni a visni - ma smysl presadit, 6.11.2009
Dobrý den, já jsem našel semenáčky ptáčnice, které jsou velké asi 70 - 100 cm. Chtěl bych se zeptat, jestli je správnej postup, když je na jaře vyreju, naroubuju a zasadím. Nebo jestli je mám vyrýt, zasadit a příští rok naroubovat. Ještě bych chtěl... celý příspěvek >
Pěstování hlívy, 2.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tu má někdo zkušenost s pěstování hlívy ze substrátu, který prodávají v zahradnictví (jsou to kostky o rozměrech 30x30cm a jsou baleny v černém igelitu). Dá se tak pěstovat hlíva i volně v bytě? Jak dlouho... celý příspěvek >
Kdy přesadit broskvoň, 2.11.2009
 Zakoupím jednu a rysknu jí zasadit. A když to nevyjde, tak si koupím na jaře jinou (bude-li). Ještě bych se chtěl zeptat, jestli je u nás (ČR) v prodeji ještě pozdnější broskvoň, než-li Cresthaven. Díky HS
Kdy přesadit broskvoň, 2.11.2009
Dobrý den, dnes jsem viděl v nedalekém zahradnictví nádherné stromky pozdní broskve Cresthaven. Myslíte tedy, že bych ho mohl ještě letos koupit a hned zasadit? Zahradu mám v 260m.n.m.
Ovocná stěna z hrušní, 2.11.2009
Máte pravdu, netušil jsem, že se na mých dotezovaných 5 metrů nevejdou ani dvě.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika