Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalévání rybízu a angreštu, 12.12.2009
Děkuji za odpověď. V místě, kde mám rybízy a angrešty zasazené, mám více jak 50 cm ornice (dřívéjší bramborové políčko). V období vegetace sekám trávu i 2x týdně. Problém je, že sekačkou se tráva špatně seká právě u knínků meruzalky. Proto jsem... celý příspěvek >
Rozestupy mezi stromkovými angrešty a rybízy, 12.12.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké rozestupy by měli mít mezi sebou stomkové angrešty a rybízy. Děkuji za radu. HS
Řez třešní a švestek, 5.12.2009
Já jsem se zde právě dozvěděl, že by se višně prořezávat měly, proto jsem to po letos po otrhání úrody udělal. Tak jsem zvědav, kolik toho na ní bude následující rok. Švestky a třešeň jsem sázel na jaře 2008, hned jsem je ostříhal a letos na jaře... celý příspěvek >
Japonské švestky - zkušenosti, 5.12.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, na náročnost japonských švestek, na jejich náročnost, kvalitu plodů, zda-li jsou samosprašné atd. Máte někdo s těmito švestkami zkušenost? Díky zainformace. HS
Řez clematisu, 3.12.2009
Na zahradě mám clematis 4 roky. Nikdy moc nekvetl a vypadal bídně. Letos v březnu jsem ho chtěl zničit, tak jsem ho ručne vyškubnul. Asi špatně, protože ze zbytku vyrostl asi do 3 metrů a náherně vykvetl. Chtěl bych se zeptat, jestli ho mám z jara... celý příspěvek >
Hrušeň nerodí - proč?, 2.12.2009
Děkuji za radu. Stromy (hrušně),  ze kterých chci roby odebírat, rostou v mém okolí. Nyní zkusím odebrat rouby z třešně. HS
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Díky za radu. Jak jsem se zde dočetl, tak bude stačit, když je píchnu na zastíněném míste do poloviny do hlíny? Ještě bych se chtěl zeptat, jestli je mám zakrýt chvojím a jestli mám vršky roubů namazat štěpařským voskem, proti zasychání?
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
U nás u silnic nerostou jabloně, ale hrušně. Ty silničáři nechávají růst (skoro) zbez ásahů. Na všech hrušní jde vidět, jak jsou v dolní části omlácené od aut, ale stále rostou a plodí. A když už se stane, že to nějaká hušeň nevydrží, je nahrazena... celý příspěvek >
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Se včelama to nebude v okolí moc slavně, ale jablek, švestek, broskví, ořechů, meruněk, třešní, višní atd. se nám vždy urodí dost a dost. V posledních dvou letech jsem v okolí vysadil už 13 druhů hrušek, ty však ještě nekvetly. Jinak v širším okolí... celý příspěvek >
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Dobrý den, jedná se provděpodobně o odrůdu Clappova. Těch pár hrušek, co dozraje vypadají úplně zdravě (žádně fleky, žádná hniloba atd.). Chtěl bych se zeptat na ty opylovací moožnosti. Jak daleko by měla být hrušeň, která spolehlivě... celý příspěvek >
Hrušeň nerodí - proč?, 30.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahrádce máme již asi 10 let letní hrušeň. Za tuto dobu plodila 2x a to vždy asi 5 hrušek. Na jaře vždy kvete, odkvete a vytvoří se malé hrušky, které ale časem opadají. Chtěl bych se zeptat, čím to může být a co dělat proto, aby hrušky... celý příspěvek >
Šeřík neroste - problém, 26.11.2009
Dobrý den, na jaře 2008 jsem koupil šeříky (prostokořený). Za necelé dva roky mi většina povirostla asi o 5 cm. Tyto stromky vypadají tak, že mají vyholené větva a na koncích jen několik lístků a po květech ani památky. Chtěl bych se zeptat, co mám... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 21.11.2009
A nebo mám divný kočky já. To že hrabou, škrábou atd. mi vůbec nevadí. Mě vadí to, že na mé zahradě a okolí není obsazena ani jedna ptačí budka i když jich tam mám více jak dost... a to díky kočkám. Např. dnes jsem pozoroval, jak poštolka loví vrabce... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 19.11.2009
pro panidana: já mám na zahradě dvě kočky (sousedovic ani nepočítám) a myší, krtků, hrysců a hrabošů tam mám pořád mraky. Podle mého názoru kočky (i ty mé, velice dobře živené) na zahrádce udělájí víc škody, než-li užitku. Kdybych dal všechny mými... celý příspěvek >
Mezišštěpování jabloní, 17.11.2009
Dobrý večer, já když jsem stromek objednával, tak to mělo být s podnoží M9, předpokládám, že podnoží se rozumí kořenová část. Z čeho je kmínek, to netuším, ale jeho délka je asi 50cm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika