Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový trávník - nezasekali jsme, jen uválcovali, 17.6.2010
Já bych podpořil Stanislawa, sice jsem nikdy nezakládal nový trávník a nevyséval velkou plochu, ale často dosévám menší plošky zdupané psama nebo jinak poničené. Vždycky jen semínka pohážu po povrchu a semínka spolehlivě vyklíčí.
Přírodní lednice - jáma, 10.6.2010
No a právě ta izolace na stěnách té ledničky je to co nepotřebujete, co pak pokazí tu funkci. Pžedpokládám, že ta jáma chladí proto, že půda v nějaké hloubce ma nižší teplotu než vzduch, a když tu půdu odizolujete, tak to nebude chladit.
Svoz sena, 8.6.2010
To co máte na té fotce vypadá dost špatně, roky jsme mulčoval louku a vypadala spíš jako ta lepší část na té první fotce. To co je na té druhé fotce vůbec nevypadá jako mulč, spíš to vypadá, jako by se to posekalo nějakou sekačkou co trávu nerozseká... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
Taky jsem míval dům kolem  kterého byla větší louka, něco jsem roky mulčoval, tak 5x do roka, rostla tam pěkná tráva, nemnožily se tam žádné plevelej jako kakosty, ale ani tam nerostly nějaké luční kvetoucí rostliny. Pár set metrů jsem... celý příspěvek >
Listnáč na velmi mokré stanoviště, 7.6.2010
Se připojuji, mám taky kousek lesa, kde habry rostou doslova v bažině.
Sekačka Stiga, 6.6.2010
Jestli sekáte 1 x týdně, tak nemusíte výkon motoru vůbec řešit, při tak častém sekání to poseká bez problému každá i ta nejslabší sekačka.
Jaký levný křovinořez?, 1.6.2010
Kdysi dávno jsem sekával kosou mou první zaahradu, měla asi 600 m2 trávníku. V sekání kosou jsem moc nevynikal, když jsem po ránu začal tak bylo s mnoha hodně dlouhými pauzami večer posekané.  Dnes mám stejnou plochu posekanou rotační sekačkou... celý příspěvek >
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 24.5.2010
S tím co je hezké nebo ne je to takové individuální, chápu, že jste chtěli žlutou dlažbu a že vám teď vadí bílé fleky.  Ale třeba my jsme si taky kdysi nechali udělat taky žlutou dlažbu na dvorku, ale pak se nám zdálo (nebo spíš manželka měla... celý příspěvek >
Kosacka, 23.5.2010
Občas sekávám bežnou sekačkou i takto vysokou trávu a možná i vyšší, dá se to, ale neposeká se to při jednom průjezdu, to část trávy jen lehne a stébla zůstanou pod sekačkou skloněná ale neposekáná. Aby to vypadalo, že to je posekané je nutné každé... celý příspěvek >
V jakém sponu sázet okrasné keře, 20.5.2010
Vzrostlý keř má šířku třeba 2 metry, ale než doroste do té šířky, tak to trvá třeba 5 let. Já sadím keře tak, že když počítám s keřem šířky 2 metry, tak vysadím tak 4 keříky stejného druhu vzdálené od sebe po půl metru, abych neměl roky proutky... celý příspěvek >
Živý plot ze smrků, 19.5.2010
Živý plot ze smrků 10 let starý a vysoký 8-10 m? Tomu nevěřím, některé čísla budou špatně.
Jakou sekačku?, 16.5.2010
já preferuji bez pojezdu...A jakou plochu sekáte? Jestli sekáte bez pojezdu, tak bych si tipnul, že sekáte tak do 300m2 nebo jste lamželezo. Já bych si třeba svou současnou zahradu asi 1500 m2 ještě k tomu v mírném svahu bez pojezdu netroufl... celý příspěvek >
1. sečení - vřetenová sekačka, 14.5.2010
Trávníkům moc nerozumím, kdy a jak se má sekat, já sekám když se mi chce a ne když je to třeba, ale jestli je u vás takové počasí jako u nás, kdy už 2 týdny skoro denně prší a půda je pěkně napitá a rozměklá a ještě k tomu máte ten trávník nově... celý příspěvek >
Výběr sekačky 15000 Kč, 12.5.2010
Jo, jo, to jsou dobré rady, ještě pomůže zvýšit výšku sekání. To jsou finty, které znám. Já jsem ani nečekal, že by ta sekačka zvládla trávu 20-30 cm vysokou bez chcípání, mně to ani nevadí, jsem zvyklý, že sekačka občas (jednou za 5 minut) to ve... celý příspěvek >
Výběr sekačky 15000 Kč, 11.5.2010
Podlehl jsem naléhání mé Berušky, že je potřeba už koupit novou sekačku a dal jsme na to, že všichni v okolí vychvalují do nebe motory Honda, že mají super kroutící moment a nechcípají ve vysoké tráve a tak jsem koupil Stiga Combi 53 SQ BW Honda. A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika