Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc při identifikaci tohoto keře, 11.5.2010
To co vám tu někdo určil jako svídu krvavou, to najisto svída krvavá není.
Prorůstání živého plotu k sousedům, 9.5.2010
Pro Radka L... Každý může být rád, že si soused postaví plot na hranici, pak máte plot zadarmo a nemusí tam stavit svůj, což tomu čí plot to není ušetří peníze i práci. Kdyby si udělal plot půl metru od hranice tak to donutí toho čí plot to není aby... celý příspěvek >
Ako zachranit strom merunky?, 9.5.2010
Jak je ten strom starý? Samozřejmě můžete udělat to co vám radí předchozí rádci, ale stromek už je asi dost starý a stejně nevydrží věčně, tak bych si už někam vysadil i stromek nový.
Prorůstání živého plotu k sousedům, 9.5.2010
Bych řekl, že problémový soused jste vy, proč nějaký křivý smajlík na to, že se nedá stříhat od sousedů? Já bych taky nechtěl aby mi nějaký soused chodil šmatlat kolem plotu a dupal tam moje rostlinky. Já si taky sadím svoje keře tak abych si je mohl... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 8.5.2010
Tráva může jetel zahlušit, ale nesmíte ji sekat víc jak dvakrát do roka.
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 29.4.2010
ježek by to měl přežít v klubíčku... znám psi, co se na ježky specializují a zakousnout ježka jim nedělá žádný problém. Mám taky doma psa co ježky zabijí, nezakusuje je,  ale když si nevšimnu, že má v práci ježka, tak ho tak dlouho převaluje a... celý příspěvek >
Jaký živý plot, 28.4.2010
Jestli to má být letos 2m a můžou být dráty tak zkuste fazole.
Jak začít s mulčovací kůrou, 27.4.2010
Když jsem párkrát něco zamulčovával, tak jsem dat textilii přímo na trávu a na to tu kůru. Tráva přes to nepřerostla.
Nejedovatý stále zelený živý plot, 27.4.2010
Jestli budete mít na zahradě volně puštěného koně, tak vám ten váš nejedovatý živý plot nejspíš sežere nebo tam aspoň vykouše pěkné díry. Takže by to chtělo spíš plot s materiálu, který kůň nežere.
Je kos škůdce?, 26.4.2010
My máme kosa spíše kosy dokonce na terase. Původně tam byli jen dva, udělali si tam hnízdo a od soboty je jich šest. Čtyři malí zatím sedí jen v hnízdě. A ti dva dospělí často běhají po zemi, když jsme venku, vždycky běží směrem od hnízda a pak nízko... celý příspěvek >
Lze jeste v tuto dobu sadit stromky, 23.4.2010
Nerostly? Ostříhal jste je po nasazení? Mockrát jsme sadil v tuto dobu i později i začátkem května a nebývá s tím žádný problém.
Jak na orsej luční, 13.4.2010
Nevím, co budou dělat vaše orseje, ale když orseje odkvetou tak se u nás dost rychle ztratí i ty lístky, zřejmě se tzv. zatáhnou, podobně jako lístky sněženek, krokusů atd.  Nevybavím si přesně kdy, ale určitě nejpozději tak v průběhu června se... celý příspěvek >
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
Prohlašovat aronii za ovocný strom? By mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo si utrhne hrst bobulí aronie a s chutí,  bez ušklíbání, je sní.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Už.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Řez záleží i na tom, jaká je podnož a jaký tvar stromku chcete. Kdyby byla podnoží ptáčnice a měl by být výsledkem vysokokmen, tak bych ustřihnul ty boční větvičky. Jestli chcete aby se to větvilo už takto nízko, tak zkraťte ty větvičky tak na 3-4... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika