Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bažinka ve staré vaně, 11.4.2010
Souhlasím, vodu nebude nejspíš třeba vůbec dolévat. Kdysi jsem si osadil staré kamenné koryto a byla tam stále bažina, vodu tam nebylo třeba dolévat, stačilo to co napršelo.
Dosetí travního semene, odplevelení a jiné, 11.4.2010
Udělejte to co jste psal, pohažte to travním semenem, vyrýpejte pampelišky, ale to s těma vidlema nedělejte, tráva vyklíčí i když je jen tak tak poházená po povrchu. To už je lepší ji trochu záhrábnout hráběma.  Já takto každoročně dosévám... celý příspěvek >
Kroucená vrba, 10.4.2010
Může to být klidně loňské dřevo, ale čím tlustší tím rychleji pak roste. A průměr by měl být aspoň tak půl cm, ale víc je lepší.
Kroucená vrba, 10.4.2010
Jo, to stačí, kousky tak 20cm, napůl rovnou strčit do hlíny, žádné zakořeňování ve vodě. Uchytávají se najisto. Ale neměl by to být konec větvičky s tloutkou 2 mm.
Založení trávníku, 10.4.2010
Pro Honzu... to vaše prohazování hlíny přes prosívačku, jak jste o tom psal i někde jinde, to je teda věc, to si nedovedui nedovedu představit praktickou realizaci, to by muselo být tak měsíc bez deště. A i když to provedete tak tam stejně zůstane... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 9.4.2010
Zajímavá diskuze, ale když si představím množství spotřebované kávy, které bych u nás doma odhadl tak na 2-5 kg ročně a srovnám to s hromadami ostatního organického odpadu ze zahrady,  z kuchyně, případně psích výkalů, tak bych řekl,  že ta... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 8.4.2010
Nekastruji. A proč by musel být kocour kastrovaný?
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 8.4.2010
to co koupíte v super hyper se nedá moc jíst a kolikrát uvařit, aniž by se polovina nerozpadla a polovina syrová atd....koupená jablka, jahody, švestky, ty mají často podivnou anebo žádnou chuť, ale bramborám ze super hyper bych neměl co vytknout.
Jak vypěstovat vrbu?, 7.4.2010
Takto tlustou (10-15cm) větev jsem nezkoušel zakořenit. Zkoušel jsme jen větve s průměrem tak 5cm, ale pokud byla větev delší než 1 m, tak to dopadlo tak,  že větev sice zakořenila, ale horní polovina větve uschla, větev obrazila jen ve spodní... celý příspěvek >
Jedná se o tis?, 7.4.2010
Prosimvás to s těma rukama a to s tím mytím je fakt dobrý blábol. Mockrát jsem se dotýkal tisu, a nikdy jsem pak neběžel umýt si ruce a představte si: Jsem tu a mohu sem psát. To je neuvěřitelné fakt.
Prosim o urceni kere nebo stromu, 7.4.2010
Taky hlasuji pro střemchu, hezky voní když kvete. Pokud bude dost velká je to až omamné.
Jedná se o tis?, 7.4.2010
Fotka je dost nezřetelná, ale spíš bych řekl, že to tis není, že tis má jehličí na větvičkách jinak uspořádané.
Namrzlý terminál, 3.4.2010
Pro jistotu bude asi lepší založit nový terminál. ...to zní jakodobrá rada, ale jak se to provede prakticky? Nový terminál založíte až na stromku vyrostou nějaké nové výhonky, ale to už uvidíte jestli roste ten původní terminál. Takže pak ten nový... celý příspěvek >
Na podzim trávník posypat mletým vápencem?, 1.4.2010
Zasaditu reakciu pody sposobuju opat len uhlicitany, hlavne vapenaty. Ten sa z pody neodstrani prakticky nikdy ak je poda plna vapenca....Když bude kyselý deštík a spadnou nějaké kyseliny od siry nebo od dusíku tak budou najisto silnější než kyselina... celý příspěvek >
Na podzim trávník posypat mletým vápencem?, 1.4.2010
Soli silnych kyselin su neutralne... to samozřejmě není pravda, soli silných kyselin mohou být neutrální se kationtem silných zásad, ale s kationtem slabých zásad jsou kyselé. Já třeba magnólii přikyseluji síranem amonným.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika