Výběr sekačky 15000 Kč



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 250.138 (?)
12.5.2010 19:58

Jo, jo, to jsou dobré rady, ještě pomůže zvýšit výšku sekání. To jsou finty, které znám. Já jsem ani nečekal, že by ta sekačka zvládla trávu 20-30 cm vysokou bez chcípání, mně to ani nevadí, jsem zvyklý, že sekačka občas (jednou za 5 minut) to ve vysoké trávě nezvládne. Spíš jsem chtěl jen tak upozornit na legendu o motorech Honda,  kterou jsem slyšel od někalika majitelů těchto motorů, která se mi nezdá úplně pravdivá.

Jinak se mi ta sekačka zdá o něco lepší než moje stará s motorem B+S, ale ta už bude mít tak 8-10 let a tak už má motor právo jít s výkonem o něco dolů,  a taky by se mohl někde projevit 10 letý vývoj motorů, ale není tam žádný revoluční skok, snad jen drobná evoluce.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 250.138 (?), 12.5.2010 19:58

Jo, jo, to jsou dobré rady, ještě pomůže zvýšit výšku sekání. To jsou finty, které znám. Já jsem ani nečekal, že by ta sekačka zvládla trávu 20-30 cm vysokou bez chcípání, mně to ani nevadí, jsem zvyklý, že sekačka občas (jednou za 5 minut) to ve vysoké trávě nezvládne. Spíš jsem chtěl jen tak upozornit na legendu o motorech Honda,  kterou jsem slyšel od někalika majitelů těchto motorů, která se mi nezdá úplně pravdivá.

Jinak se mi ta sekačka zdá o něco lepší než moje stará s motorem B+S, ale ta už bude mít tak 8-10 let a tak už má motor právo jít s výkonem o něco dolů,  a taky by se mohl někde projevit 10 letý vývoj motorů, ale není tam žádný revoluční skok, snad jen drobná evoluce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 83.20 (?), 12.5.2010 19:43

Takže nikdo z vás nemá zkušenosti s touto sekačkou: MTD SPB 48 HW?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika