Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Na podzim trávník posypat mletým vápencem?, 1.4.2010
Je to už dávno co jsme se učil chemii, ale nějak mi v paměti zůstalo, že slabá kyselina (uhličitá) nikdy nevytěsní ze sloučeniny silnou (sírovou).
Jak dlouho vydrží jabloně v kýbli s vodou, 30.3.2010
No já mívám koupené stromky ponořené v bečce i víc než týden a ještě se mi nestalo, že by se stromek po vysazení nechytl. Jestli se bojíte nějakého zahnívání, tak jim můžete denně vyměňovat vodu, ale je to zbytečné.
Roubování vzrostlých třešní, 30.3.2010
Taky jsem měl napoleonku, taky nám loni na ní skoro vše zhnilo. Ale to byla vyjímka, jinak měla skoro každý rok plno dobrých třešní. Jinak loni jsme neměli z třešní skoro nic. Nejdřív dozrála kaštánka, ale ta měla maličké plody takové, že pecka byla... celý příspěvek >
Jakou dřevinu vysadit na kraj lesa?, 30.3.2010
Sekáte tam trávu? Když se podívám pod dub který mám na kraji lesa já, tak tam teď klíčí spousta dubů ze žaludů. Stačí tam nesekat a na podzim tam budete mít plno doubků. Teda jestli dub nedělá takový stín, že pod ním nic neroste nebo pokud to... celý příspěvek >
Velikonoční výzdoba, 28.3.2010 Obsahuje fotku
Máte už taky velikonoční výzdoby?
Třešeň, dotaz začátečníka, 28.3.2010
Kdyby to měla být jediná třešeň na zahradě, tak bych si nepořídil ani jednu, ani kaštánku ani Karešovu, obě jsou skoré a a ty často sklidí ptáci.  Plody jsou takové ne moc hutné, proto by na zavařování asi taky byly vhodnější nějaké pozdnější... celý příspěvek >
Je Summit opylovačem pro Karešovu rannou?, 28.3.2010
Myslím... já se taky někdy zamyslím, přidám k tomu trochu vzpomínek a vyjde mi, že když strom kvete, tak to kvetení trvá třeba tak 2 týdny a i když třeba nějaká třešeň dozrává o měsíc později než jiná, že najisto nekvete o měsíc později, takže i... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 26.3.2010
Myslíte, že když napíšete hloupost a uděláte za ní tři vykřičníky tak že to bude jako správně? Představte si, že i naše tělo, teda prý aspoň moje, si samo vyrábí vitamín D, tvorba probíhá v kůži, když na ni svítí slunce. No a pes si nějak vyrábí... celý příspěvek >
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
Mám letitou praxi v sekání, ale nějak nevím k čemu je dobrá funkce zastavení nože bez odstavení motoru. Najde se někdo, kdo vysvětlí k čemu je to dobré?
Je už vhodná doba na verikulaci?, 21.3.2010
Místy suchá místa? Prosimvás a kolik máte roků? To vídíte poprve po zimě trávník? Takto teď vypadá půlka naší zahrady, ale to, že by se to nemělo zase zazelanat, to mne teda fakt nenapadlo.
Čím krmíte?, 20.3.2010
Vy jste teda dobrý, jestli se pesana za poslední rok spravila o 4 kila, tak co s tím dělat,  je stejné jako u lidí, toho psa přecpáváte, tak ho nepřecpávajte. Já se občas na naše psiny podívám kritickým okem, řeknu jim: Vy jste tlusté bečky, a... celý příspěvek >
Spálený trávník od hnojiva, 13.3.2010
To s tou vertikutací, přehrabování atd. jsou pěkné ptákoviny. Fakt nechápu jak může někdo na trávník popálený hnojivem radit takové hlouposti. Rádce vůbec nechápe jak funguje živá příroda.  By mě fakt zajímaly myšlenkové pochody, které vedou k... celý příspěvek >
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
Já bych jí nechal jen hlavní  (kosterní) větve v délce tak maximálně 50 cm, spíš ale 20-30 cm,  Taky uvažuji o přesazení přibližně stejně staré broskve, takže plánuji ji asi tak ořezat. Přesadím ji někdy na rozhraní března a... celý příspěvek >
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
No zas takový pako, abych si nepamatoval, že sekačka jde dopředu hůř než zpět nejsem. Když ji potřebuji potáhnout kousek bez motoru, třeba když dojde benzín, tak ji vždycky tahám za sebou, protože to jde prostě lehčej.
Jak ostříhat loňskou meruňku, 9.3.2010
Lída píše "Pkud se větve patřičně nezkrátí, zůstanou slabé", to je samozřejmě nesmysl, řezáním větve nezesílí, a myslím, že kvůli tomu aby větve zesílily je nikdo neřeže, mně je úplně jedno jak jsou větve silné, řeže se z jiných... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika