Příspěvky uživatele - 248.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením rostliny, 27.10.2022 Obsahuje fotku
Molice - Plectranthus ciliatus. Ta vaše by potřebovala o něco víc světla, má dlouhé rozestupy mezi listy.           Lída
Štiepenie, 18.10.2022
Když si na google zadáte "uložení roubů", vyskočí vám odkazy na uložení a odběr roubů. My jsme je zapichovali 5cm do země do stínu za chatou, také se dávají do sklepa do vlhkého písku nebo do ledničky do vlhkého hadru do igelitového sáčku. S dobou... celý příspěvek >
Štiepenie, 17.10.2022
Nevím, odkud jste, ale některé školky (třeba Prodej stromků Uherský Ostroh) prodávají i samotné podnože. "Prodej stromků" je má (různé) 5ks/200Kč, ale jen na prodejně. Mohl byste si tak zkusit udělat víc... celý příspěvek >
Co je to za potvoru a co s ní?, 12.10.2022
Ta ploštice ty listy určitě neokusuje (vysává šťávu semen jehličnatých stromů), máte tam lalokonosce. Špatně se likviduje, vylézá v noci a žije v půdě pod stromem. Také už se tady o něm... celý příspěvek >
Jakou švestku vybrat?, 8.10.2022
"prodej stromku" má v nabídce i Hanitu (moje byla přivezená z Holovous).            Lída
Jahody v netkané textilii?, 4.10.2022
Dělává se to tak. Ale má to i nevýhody - špatně se množí, při parnech se plody na černé textilii doslova uvaří, jahodník tvoří většinu kořenů těsně pod textilií a tak trpí více suchem... Záleží na vás. U nás v osadě ze zahrádkářů, kteří to tak... celý příspěvek >
Odkopek růže - proč vadne?, 4.10.2022
No já bych kromě odstranění listů zkrátila i výhony (klidně na polovinu), lépe pak zakoření.           Lída
Jakou švestku vybrat?, 1.10.2022 Obsahuje fotku
Já jsem se je snažila rozepřít, ale předloni se mi stejně jedna nahoře v koruně vylomila. Ale už to místo zaplnily ostatní, není to už ani vidět. Jinak už ji mám pár let, tehdy se ještě špatně sháněla, teď už si ji po "ochutnávce" pořídili i někteří... celý příspěvek >
Konzistence sušených švestek, 1.10.2022
ps - suším na 55°C   L.
Konzistence sušených švestek, 1.10.2022
Suším půlené v sušičce - na všech roštech - do té doby, než z nich při zmáčknutí přestane sáknout šťáva (přestanou mi mazat prsty). Neslepují se pak ve sklenici a zůstanou pružné. Je dobré dosušit je tak do poloviny a dosušit druhý den. Lída
Plevel v trávníku, 1.10.2022
To myslíte ten jetel? Pokud chcete jen trávu, tak postříkejte selektivním herbicidem na dvouděložné plevele. Ale trávník s různými rostlinami je také zelený a pro přírodu lepší .   Lída
Jakou švestku vybrat?, 1.10.2022
A co Hanita? Je to o ní celé vlákno . Tolerantní k šarce, samosprašná, doba zralosti odpovídá, velmi dobrá chuť, plody spíš větší, pecka odlučitelná, rodí pěkně (letos byla tak obalená plody, že vypadala jak smuteční vrba - a to nestříkám...). Jediný... celý příspěvek >
Jedle korejská ze semínka - podmínky pro růst, 29.3.2017
Pro jehličnany je důležitá jednak mykorhiza a také je dobré, pokud jsou v okolí klíčících semenáčků kořeny starších jedinců téhož druhu. Ony totiž starší stromy dokážou pomoci svým mladším "sourozencům" pomoci srůstem kořenů a dodáváním asimilátů.... celý příspěvek >
Čím natřít lávku?, 29.3.2017
Nejlepší je nejprve zaplnit póry napouštěním fermeží, terpentýnem, teakovým olejem a podobnými vysychavými/polymerujícími oleji. Pak nechat pár měsćů dýchat a na konci léta natřít kvalitní lazurou. Hydraulický olej není vysychavý/polymerující a... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 28.3.2017
Jestli to nebude tím střihem od souseda... Zkuste letos vynechat řez úplně u Williamsovy a omezit na minimum u Konference..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika