Příspěvky uživatele - 164.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borovice Jeffreyova, 27.12.2009
PinusJeffreyi naopak doporučuji tvarovat zkracování růstových vrcholů, protože jinak vám narost vysoké řídké "koště". Sám jsem to u své pin.Jeff. také tak udělal a nelituji toho. Řez po odstranění vrcholu měl průměr cca 4 cm a krásně to zarostlo... celý příspěvek >
Hrobkovací radlice, 2.9.2009
Zdravím, zahrádkáři. Potřeboval bych poradit. Mám doma vari systém na který se připojuje hrobkovací radlice. Podle stránek vari systému, se tyto radlice připojují dopředu. Zkusil jsem to, ale po pár metrech se radlice zaryjou do země a kola se... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 18.6.2009
Myslím, že jste na to "kápl". Podle odborné literatury tuto virovou nemoc přenáší molice, jestli je to opravdu ono, tak máme po rajčatech. Nenašla jsem nikde jak proti tomu bojovat. Jedině snad nasadit do skleníku vosičky, ale co venku?Máme... celý příspěvek >
Poradíte s keři pro živý plot?, 8.6.2009
Na nízký plot jsou krásné vyšší formy buxusu, jsou stálezelené a lehce se stříhají. Nebo ptačí zob neopadavý.
Šeřík jako živý plot?, 8.6.2009
Já bych radila, nikdy obyčejný šeřík na živý plot. Mám ho 20 let asi 50m. Vypadá krásně. Ale právě proto, že odnožuje, dokáže takto zakořeněný prorůstat až 3 m do zahrady.Mám na každé straně zahrady jiný živý plot. Radím habr, ptačí zob, buxus na... celý příspěvek >
Bílé skvrny na plodech, 7.6.2009
Přeji všem hezký den! Na plodech broskví se nám začali objevovat bílé skvrny (plíseň to asi není, setřít to nejde). Zahradu s dospělou broskvoní jsme koupili loni (loni neplodila, byla příliš zasažená kadeřavostí a všechny plůdky opadali) a s... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 3.6.2009
Také se letos úplně zavinuly nejmladší listy na rajčatech, vůbec nevím čím by to mohlo být, vypadá to že jsou na odchodu. Škůdce jsem žádného nenašla, ale byly kroupy i silný vítr, chladno deštivo... Mohlo by to být tím_ a co s tím? Daniela
Rosa rugosa, 2.6.2009
Paní Lili, mnohokrát děkuji za Vaše odpovědi a za fotky. Jelikož jsem růžový analfabet, chtěla jsem se zeptat co znamená, když je růže (její části) žláznaté. Děkuji! Veve
Rosa rugosa, 19.5.2009
Jsem ráda, že se našel někdo, kdo rugosou neopovrhuje jako růžovým plevelem. Děkuju za podporu. Na rugose mě láká především její nenáročnost a taky, že z ní budu mít užitek (šípky). Sice by byla lepší rosa canina, ale ta je pro nás příliš rozměrná.... celý příspěvek >
Rosa rugosa, 11.5.2009
Dobrý den! Chtěla bych si na zahradě vysadit pár keříků rosa rugosa. Bylo by to na jižní straně domu, půda je chudá jílovitá, na povrchu suchá, ale máme dost vysoko hladinu spodních vod, nadmořská výška 300m. Zajímalo by mě, jak vysoká/široká bude (v... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 8.1.2009
Přidávám zkušennost s www.stareodrudy.org Celkem velká objednávka přišla kompletní a dobře zabalená, jednání příjemné. Mohu doporučit
Grilování - uzení, 30.12.2008
Máte někdo skušenosti s uděním špeku (sádla)?
I toto je Mountfield, 26.7.2008
mně taky u pily přestal fungovat vypínač, pila nešla vypnout, vypínač stejných rozměrů jsem zakoupil v pardubicích v el tipu. za cenu cca 3krát nižší. opravdu náhradní díly jsou tak drahé jako by byly ze zlata.
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 27.5.2008
Ja jsem si privezl jiz druhou z amsterodamskeho kvetinoveho trhu. Dlouho jsem po ni patral u nas, ale marne. Ted jsem vsak narazil na obchod, nabizici jeji semena. Kvuli reklame zde asi odkaz byt nemuze, ale na obalu je videt znacka Nohel Garden,... celý příspěvek >
kdo pozná květinu, 11.5.2008
Gardenie nemá ráda "nohy " ve vodě, má ráda rosení a nesnáší vyschnutí. Chce světlo, ale nepřímé (za záclonou). Moje se mi za péči odvděčuje krásnými voňavými květy. Hana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika