I toto je Mountfield



host - 164.146 (?)
26.7.2008 21:26

mně taky u pily přestal fungovat vypínač, pila nešla vypnout, vypínač stejných rozměrů jsem zakoupil v pardubicích v el tipu. za cenu cca 3krát nižší. opravdu náhradní díly jsou tak drahé jako by byly ze zlata.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 23.7.2008 10:14

A mám to zadarmo!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.113 (?), 25.7.2008 8:40

Já kupuju věci na zahradu už dlouho. Za posledních tak 5 let už jsem také 3x nakupoval u Mountfieldu v Jihlavě a Pelhřimově. Jednali se mnou dobře a věci mi normálně fungují. To, co jsem četl u Jardy je jak černá kronika a bulvár dohromady. Velký příběh, samá špína, která do sebe prima zapadá. Koupil od nich hodně věcí(?) a se vším má děsné problémy (???) Už nikdy více, hnus. Jardovy obecný řeči a umělý znechucení mě nebaví číst. Příště napiš, že prodáváš věci na zahradu a nedělej z nás hlupáky. 

Ondřej, Humpolec

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.10 (?), 25.7.2008 8:53

Já doporučuji se před nákupem u Mountfielda podívat co nabízí jiní a i v zahraničí, protože pak zjistíte že dostanete profi kvalitu za stejnou cenu nebo i levněji než hoby kvalitu u Mountfielda. 7 let záruka je jen reklamní trik aby se zamaskovala hoby kvalita.

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.95 (?), 25.7.2008 9:30

Je fakt, že stejné nakoupím, sice s menší ůslužností, jinde za nižší cenu. Nemám vyloženě špatné zkušenosti, ale už pár let tam nenakupuji. Tiše zdražují a dříve nabízené výhidy jsiu ty tam, záruka je pouze na náhradní díl a hodně drahou práci si musíš zaplatit. A třeba u prohlídek účtovali i to, co vůbec nemohli udělat - na př. chyběl nůž, ale vyvažování bylo naúčtováno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.226 (?), 26.7.2008 11:15

Lidé si neuvědomují, že obchod není charita, a že žádný obchodník vám nedá nic zadarmo. V tomto směru to má "pan Mountfield", a to klobouk dolů, velmi dobře spočítáno. Z obchodu si v podstatě udělal sázkovou kancelář, kde na jednoho vítěze připadá 99 poražených. Ti při svém nákupu zaplatí cenu p. Bohdalové, p. Podlahy, cenu bilbordového a televizního Bédi, cenu bazénu souseda, kterému se podařilo vytočit slušnou slevu i cenu juguárů či co to tam každý týden rozdávají. Ovšem vidina husy zadarmo, x procentní slevy či nového auta v garáži je neodolatelná. Živná půda v zemi, kde lidé snadno podléhají reklamě, nejasným slibům a ve velkém skupují acylpirin, který podraží o 3 koruny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.16 (?), 26.7.2008 1:12

Ondřejovi z moravského Mountfieldu

to že jseš spokojenej ti neberu, jestli tam kupuješ travní semeno tak ti asi vyklíčí, já jsem tam nechal během roku přes dvěstěpadesát tisíc a nevim čemu říkáš bulvár a špína, to je moje osobní zkušenost a ne jenom moje jak vidíš z příspěvků.  Kdyby jejich hanebnej servis fungoval jak má tak tady budu psát samý kladný zkušenosti, ale bohužel žádné nemám. věci na zahradu neprodávám, právě kvůli tomu ani neuvádim značku kterou ted spokojeně používam aby mě nikdo nemohl napadnout. Já mám plný právo zveřejnit svoji zkušenost a jestli se ti nelíbí a je ti z ní špatně tak to nečti. Jarda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.146 (?), 26.7.2008 21:26

mně taky u pily přestal fungovat vypínač, pila nešla vypnout, vypínač stejných rozměrů jsem zakoupil v pardubicích v el tipu. za cenu cca 3krát nižší. opravdu náhradní díly jsou tak drahé jako by byly ze zlata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.39 (?), 10.9.2008 2:45
Neni to chyba. Ten cas muzete venovat uzitecnejsi veci a usetrite si zlucove vyrony:-). Proste tam nechodte a svym znamym Mounfield nedoporucte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 110.74 (?), 10.11.2013 7:51

200% souhlas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 110.74 (?), 25.1.2015 6:54

Stačí se podívat, jaká běží teď v televizi reklama.(ta "velkoprsá").

Od těch já nechci ani pásku na hadici. Vše PŘEDRAŽENÉ, např. výt. vod. kohout 1/2"  je jednou tak drahý, než v obchodě s instal. materiálem!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů20:33
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:15
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika