Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s Goji, 1.9.2010
Tento problém mám i já.Keřík už je vysoký více než metr a potřebovala bych jej přesadit, mohu to udělat teď na podzim a nebo mám počkat na jaro, a mám ho při přesazování zkrátit?A ještě jeden dotaz musí mít Goji oporu, nebo se může plazit?Děkuji za... celý příspěvek >
Kvete někomu už dochan?, 1.9.2010 Obsahuje fotku
Tak tady je slíbené foto dochanu, mám 4ks a začínají 2 kvést.Marie S.M.
Kvete někomu už dochan?, 31.8.2010
Zdravím tak mě už začíná vykvétat, pokud nebude u nás pršet tak vyfotím.M.
Kterou popínavku zvolit?, 15.8.2010
My máme přísavník už přes 20roků a moc se mu u nás daří, nevadí nám hmyz, toho je málo ale vadí nám ta práce kolem domu je chodník ten denně musím zametat a ne jednou, teď ho opylují včely a ty kuličky padají na chodník máme to nanosené až vdomě.A... celý příspěvek >
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Ještě jsem zapoměla napsat, že musíte být asi přihlášená.
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Zadejte si tady dco vyhhledávání Pochlubte se svojí zahrádkou a tamVám to vyjede, dejte si zobrazit celou diskuzi.Mě to šlo.M.
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Dobrý večer, já jsem si žádný projekt nedělala vše jsem si to nějak vymyslela promyslela a sadila, něco doplnil manžel.Ale taky musím sem tam něco přesadit.Podívejte se na sekci Pochlubte se svojí zahrádkou.Zdraví M.
Kterou popínavku zvolit?, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, přísavník tříprstý bych Vám nedoporučovala, jednak se musí přichytit a na zimu opadává my ho máme na domě, ale půjde letos dolů.Dnes jsem viděla na břehu nataženou textilní folii a nasazený skalník, bylo to bez kůry teď to nevypadá pěkně... celý příspěvek >
Poradíte prosím název kytičky?, 13.8.2010
Zdravím, micuko máš pravdu je to Nocenka.M.
Stříhání červeného javoru, 10.8.2010
Tak to se omlouvám, myslela jsem si že máte taky japonský, ale myslím si, že by jste ten Váš mohla tvarovat.M.
Stříhání červeného javoru, 10.8.2010 Obsahuje fotku
Javor nám asi před 15 lety zmrznul uřezali jsme ho a on vypustil 2 větvičky nechali jsme ho tak růst, dnes vypadá takto, stříháme každý rok a to v srpnu.Foto je z května až června.
Rozhrabávání mulčovací kůry kosy, 8.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tento problém jsme řešili i my, kosy ničím neodradíte jedině záhony ohraničit my to udělali a je pokoj.M
Zakrslá mochna, 7.8.2010
Přesně to mám i já žluté jsou krásné, oranžovou nemám, a červená rezne odspodu vršky jsou zelené a pořád to postupuje nahoru, dnes jsem ji celou prohlédla nic jsem nenašla, tak jsem ji postříkala Rubiganem.M.
Napadené listy vrbičky, 6.8.2010
Já bych tipovala na nějakou houbovou chorobu, zkuste postříkat nějakým přípravkem, mě napadla houbová choroba muškáty stříkala jsem Rubiganem a pomohlo to.Ale nejprve tu vrbičku ostříhejte myslím udělejte tvar, já už jsem stříhala.Možná poradí... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.8.2010
Dobrý večer, p.Jirilan takovou pochvalu si určitě nezasloužím jsou daleko hezčí zahrady než ta naše.Zahradu vytvářím od devadesátých let a prozatím jsme jedna generace.Mlýnská usedlost to není, ale bývalá zemědělská, dnes už chováme jen slepice a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika