Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina do skleníku po loňském omylu, 2.3.2010
Vy jste asi Honzu nepochopil.Honzo smíchejte zeminu s tím substrátem,2díly zeminy 1díl substrátu jak Vám tady většina radí.M.
Co do skleníku než zasadím papriky, 2.3.2010
Hned po obědě jdu sázet salát a ředkvičky už lezou ven ze země.Po 15 březnu už vysevám do truhlíčků letničky, a to proto kdyby přišel mrazík aťje mohu odnést.Salátu ani ředkvičkám mráz nevadí, na noc přikrývám netkanou folií.Hned jdu koupit tu jarní... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010
Každý máme jiný názor proto je tady diskuze i já měla nasazené jehličnany, keříky v trávníku, ale když manžel sekal trávu vždy jsem o něco přišla a okolo jsem si to musela sama ručně vysekat někdy je nasazeno hustěji tak to jinak nejde.I já mám... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 1.3.2010
Paní Miloslavo já jenom zírám to je nádhera taky pěstuji kytičky i balkonovky, ale přiznám se, že něco tak nádherného bych nevypěstovala.Viděla jsem něco podobného v zahradnictví p.Lebiše.Marie
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 1.3.2010
Chtěla jsem se inspirovat a fotky nevidím.Marie
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010 Obsahuje fotku
Paní Lenpel zdravím Vás po dlouhé době, mám nový nick neboť jsem byla zahradou odhlášena akdyžjsem se chtěla znovu přihlásit tak mě psali že nick Marie už je obsazený i když jsemjim napsala že jsem to já tak nic nepomohlo, tak jsem Marie 12 psali... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 28.2.2010
Dnes sem ještě rozhazovala na skalce sníh...
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010
Tak já řízkuji přímo do do hlíny jako muškáty, namíchám si 2díly kompost,1díl rašeliny a 1díl písku.Už jsem psala že to dělám v srpnu-září a dám je do skleníku a přikryji netkanou folií a mám je tam až do října zakoření všechny.Pěstuji bílé,... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den také se připojím kopretinovec nejde vypěstovat ze semínek zkoušela jsem toa nikdy se mi to nepodařilo, takže vždy v srpnu až v září si nadělám řízky mám je celou zimu v studené prádelně na okně a vždy přezimují.Po zmrzlých je dávám ven,... celý příspěvek >
Polámané tůje, 6.2.2010
Dobrý den, taky máme tuje naštěstí nejsou polámané, ale některé se rozjely oklepávali jsme sníh jak se dalo.Co se týká střihání vždy jsme stříhali v srpnu, ale loni jsem si tady na zahradě přečetla, že se stříhájí na jaře v březnu, tak jsme to... celý příspěvek >
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 30.1.2010
Já se přidávám, je to přesně tak jak jak to popisujete.Není co dodat, jedině to, že sto lidí sto názorů.Zdraví Marie.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 26.1.2010
Dobrý večer za příspěvek pro zantpetsku můj souhlas.Jinak já seji papriku mezi 15-20 únorem, rajčata mezi 15-20 březnem a okurky 1května přímo na záhon a přikryji netkanou folii.
Vlašské ořechy - nový recept, 25.1.2010
Dobrý večer, to bych taky chtěla vědět, i když jsem o zavařování v mikrovlnce četla, ale nezkoušela bojím se, že by mohla bouchnout.
Slivovice - kvas, 14.1.2010
Pane Vysloužile, děkuji za radu jsou to švestky a kvas voní, tak to necháme tak jak to je.
Slivovice - kvas, 14.1.2010
Dobrý den, zítra jedeme pálit, chtěla bych se zeptat zda máme doma odstranit koláč, který je na povvrchu kvasu plíseň na něm není.Děkuji.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika