Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuksie, 14.5.2010
Dobrý večer, p.Vlasto jestli je ta pochvala pro mě tak děkuji, jak jsem psala zimuji fuksie ve chlívku u slepic, nikdy mě nezmrzly a to je už pěstuji asi 15let ale letos jsem přišla o 10 rostlin, už jsem si koupila nové měla jsem je už venku, ale... celý příspěvek >
Komule, 12.4.2010
Jsem taky ze severu Moravy a mám úplně ten samý problém jako host 103 29.Micuko ahoj.M.
Jak na fuchsii, 30.3.2010
Dobrý večer, napíši jak to dělám já.Když ukládám fuksie na zimu tak je vždy ostříhám o1 třetinu a na jaře zase ostříhám o 1třetinu i když už má nové výhonky, ty menší přesadím a na dno dávám kousek suchého slepičího trusu, velkkým vždy odebírám... celý příspěvek >
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 20.3.2010
Všechny mě omrzly tak je ostříhám jak radíte já je nikdy na jaře nestříhala.Dík za radu.Marie
Už vám raší okrasné trávy?, 20.3.2010
Včera jsme všechny ořezaly na rašení je ještě brzy.Musíme si ještě počkat.Marie
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 10.3.2010
Micuko zdravím, já dnes taky pikýrovala, ale rajčata jsem teprve vysela, také jsem nasela nějaké letničky, mám toho plné okna.Ta zima ne a ne skončit.Ve skleníku roste salát a ředkvičky prozatím se drží, v noci přitápíme.Také jsem se prošla po... celý příspěvek >
Okrasné trávy, 10.3.2010
Je to tak jak píše Josef, jen dodám, že jenom zjara.M.
Čím stříhat okrasné trávy, 8.3.2010
My stříháme elektrickými nůžkami, ale také jsme už řezali křovinořezem a traviny to přežily v pohodě.M.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 7.3.2010 Obsahuje fotku
Dnes jsem si nachystala substrát a zítra budu rozsazovat papriky.Ve skleníku mám nasazený salát a ředkvičky přikrývám na noc 3 vrstvy netkané folie a přitápíme prozatím se sazeničky drží.U nás na Sever. Moravě bylo -8c a teď je už-5c.dopoledne to... celý příspěvek >
Růže a sníh, 4.3.2010
Děkuji trochu jste mě potěšil(a).Hned si píšu odrůdu té oranžové.M.
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 3.3.2010
Pro p.Evu B. určitě se Vám podaří zahony vypěstovat.Myslím si, že se je to nějaký druh miscantusu a vedle taky, ale miscanthus zebrina já je dostala.Na zimu je jenom svážu do snopu, zimuji jen pampovou trávu.Zdraví Marie.Adík za pochvalu.
Růže a sníh, 3.3.2010
Děkuji Vám za pochvalu mám ještě nějaké obrázky v sekci pochlubte se bakonovými kytičkami a pochlubte se svojí zahrádkou tak se můžete podívat.Aco se týká růží tak jaké odrůdy to jsou to nevím já je dostala byly 50cm vysoké a teď jsou staré 5let.V... celý příspěvek >
Růže a sníh, 3.3.2010 Obsahuje fotku
Oblou z Lidlu si koupila moje známá po 2 let jej bude vyhazovat je ohnutý na všechny strany.My máme oblouk železný růže na něm přezimovaly naopak na dřevěné opoře to vypadá, že zmrzly.Chtěla bych ještě vědět když to dřevo je hnědé až černé jsou... celý příspěvek >
Papriky - kypření, 2.3.2010
Já když zasadím papriky tak asi za 14dní ke každé paprice naliji ředěný slepičák raději slabší roztok ať se nespálí pak používám kristalon start a jak nasadí květy tak kristalon plod.Hnojím 1x za týden.M.
Zemina do skleníku po loňském omylu, 2.3.2010
Honzo chybama se člověk učí přeji Vám ať Vám skleník dělá radost.Mě už ve skleníku lezou ven ředkvičky a dnes jsem sadila salát.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika