Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 4.8.2010
Paní, konvalinko krása to ta moje zahrada je o proti Vaší malinká a to si myslím jak je velká.Píšete, že je to Vaše celodenní zaměstnání moje taky, ale mám i jiné koníčky a povinosti, zatím je to v pohodě zahrada a práce kolem domu mě baví.M.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.8.2010
P.Marie zahrada, kytičky to je můj veliký koníček moc mě to baví, hlavně ať slouží zdravíčko.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, děkuji Vám za pochvaluale musím se přiznat, že folii pod kytičkama mám ono by toho okopávání bylo moc tak se to snažím ulehčit.Ještě vložím foto kde mám kytky okolo domu.M.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, moc hezké kytičky taky posílám pár foto.M.
Česnek spletený do věnců, nebo copů, 28.7.2010
Ne přiklopit, nechat jen tak jako by to byla kytice.Taky tak česnek skladuji nemám ho v kuchyni ale ve chladné komoře.M.
Vánoční kaktus, 26.7.2010
Děkuji Vám, takže určitě vánoční.M.
Vánoční kaktus, 25.7.2010
Netýkavky jsou na okně, na stolku pod netýkavkama jeKAKTUS.M.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Tady je recept na červenou řepu opravdu nemá chybu komu jsem ho dala tak všem chutnal.1l vody 1kg cukru 3/4l octu a kmín sypu od oka.Udělám nálev do něj dám nastrouhanou řepu a nechám asi 2h stát pak naplním sklenice a sterilizuji, kdo chce přidá... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 25.7.2010 Obsahuje fotku
Mě taky rozkvetl kaktus, prosím je to taky vánoční? Dostala jsem ho jako velikonoční.Děkuji.M.
Zavařování v mikrovlnce, 22.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pro p. AB.Vlastním mikrovlnku (přesně opisuji z návodu) LE CYGNE ELECTRONICS zakoupená v r. 2000 Výkon 800W příkon 1250W.Zavařovala jsem na plný výkon tak jak jsem to popsala výše.Přiznám se, že jsem měla taky obavu aby se něco nestalo,... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnce, 21.7.2010
Dobrý podvečer, tak jsem právě dokončila zavařování v mikrovlnce, a mohu říci, že je to super.Jinak už zavařovat nebudu, zavařovala jsem okurky a angrešt přesně tak jak jsem si tady přečetla,0,7 skl. 5min na jednu, já dávala 4 tak 20min. a 0,33skl.v... celý příspěvek >
Co je to za škůdce? (foto), 12.7.2010
Já si myslím že jsou to molice měla jsem je na fuksii stříkala jsem Mospilanem a je po nich.M.
Mšice na paprikách, 5.7.2010
Mšice na paprikách ve skleníku likviduji proudem vody z hadice musí být silný, vždy si říkám chudáci papriky, vždy stříkám večer, papriky úplně leží na zemi, ale ráno už jsou v pozoru.A mšice jsou pryč, letos jsou prozatím bez mšic.Kdysi jsem taky... celý příspěvek >
Hořcový stromek, 4.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak můj vypadá letos takhle.
Begonie, 4.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak už mě vykvetly begonky, pochlubte se taky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika