Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva 2019?, 9.4.2020
prosím, kde jste koupil CR2. DÍKY
Odrůda Katinka, 30.1.2020
Na odběr roubů peckovin je už docela pozdě.
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 9.1.2019
Dělal jsem řetězové hlavy (opravdu tam byl 4x článkový řetěz), fungoval u silných křovinořezů bez problému. Jen pokud se stím šlo do trnkáčí a to mělo tak 4 cm tak pak už se trhaly ty řetězy - spíš se utrhl pevnostní šroub a došlo ke ztrátě jednoho i... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 9.1.2019
Jinak vcelku platí toto pravidlo : Jakou rychlostí jedeš naložený do kopce, tak se stejnou ryhlostí ho sjíždíž. A bez plynu - spíš volnoběch.
Statkem a sněhová fréza, 9.1.2019
A o jaké žkušenosti máž zájem? Na statek chceš co? Jako že SNĚHOVOU frézu CO JSE JMENUJE Starjet? Či jinou frézu? Prosím více info.
Pátrám po odrůdě meruňky, 8.11.2018
mám meruňku Anansku, je spíše bledější, ale velmi šťavnatá a voňavá.Bydlím v Kyjově 190m.n.m.Roubuji ji na podnož trnky(slivoně)kolem24,2.
Brždění VARI z prudkého kopce, 6.11.2018
Vari už má i oborávací pluhy? Co ty pluhy oborávají?
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.10.2018
Zdravím konečně nejaký posun (jsem zakladatel diskuse), vcelku se mi to i líbí... Je to v origo závěsu a může to i pěkně "kopírovat" dráhu traktoru, ALE co brázda? (mezi vaším polem a polem souseda). Když by neměl traktor přejet kolem po... celý příspěvek >
Popínavé růže k pomníku, 17.7.2018
Dobrý den, potřebuji poradit.Chci nasadit k hrobu (k pomníku popínavé růže.Prosím o radu, jaké, kdy sázet a co potřebují. Děkuji Jarka
Aku nůžky živý plot Florabest, 7.5.2018
Dobrý den Opravdu velký pozor na na výrobky Florabest AKU baterie na sekačce mě vydržela necelé dva roky a to jsem stím fakt jen dosekával okraje trávníku a o akumulátor se staral aby byl stále nabitý a jeho kapacita nespadla.I tak se akumulátor... celý příspěvek >
Traktor nestartuje, 10.12.2017
Pokud chcete vyloučit starter, tak čím to chcete nastartovat? Roztlačením?
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 26.9.2017
já to dělám takhle..je to rychlé, jednoduché a bez chloupků a pecek:-)
Jaká je pila Hecht 956, 9.10.2016
A kde jsi vzal že je to psaná " Husqarna " já to kromě tvého příspěvku nikde nenašel a i nimochodem i slovensku se to píše stejně. Jinak mám Hecht 45 již asi 10-12 let a předloni, když jsem narazil v obchodě na novější s cenou 1500kč tak jsem ho... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 1.10.2016
Zdravím jsem zakladatel této diskuze a tyto poslední fotky se mi líbí, ALE byli to z lonského roku. Letos je sucho. Pršet by mělo zítra?? Jak se pak bude orat. Zatím jsem oral na ozimy a pak hned vláčel, ale i před 3 týdny bylo sucho. Neoral jsem to... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Krásně roste medvědí česnek v zámeckém parku ve Veselí nad Moravou..je ho tam požehnaně..každý rok si tam trhám plné tašky a dělam z něj pesto a vyrýpnu si i s kořenama a to si dávám na zhrádku... a čekám jestli se chytne do dalšího roku:-) Park je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika