Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesta přes vodu, 10.6.2009
já myslím, že ten problém spíš je, aby se ta folie neprotrhla... ono ty plastové kýble někdy bývají ostré zespoda :/ a nevím zda by váha těch několika litrů betonu nemohla třeba folii časem poškodit? To jen tak spekuluji, zkušenost v tomhle opravdu... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 3.6.2009
Wow, já bych to riskl, možná mi vymře pár koi, ale co, nějakých pár tisíc sem, pár tisíc tam...
UV lampa, 2.6.2009
A při gravitačních filtracích to vyřešíte jak?
UV lampa, 2.6.2009
při samotíži je v poslední komoře čerpadlo a lampa se dává přímo na něj, těžko se může UV ucpat, když do ní valí čerpadlo pod tlakem vodu... a nechte si vykřičníky 
UV lampa, 1.6.2009
pochybuju :) prvně byste hlavně spálil čerpadlo, navíc nevěřím, že se lampa pod tlakem z čerpadla dokáže ucpat.
UV lampa, 1.6.2009
Já bych šel opravdu do lamp TMC, jsou odzkoušené, mají slušný výkon, dobře vybavené a mají tuším opravdu nejlevnější díly.
Rastliny v jazierku so pstruhami, 1.6.2009
všechny rostliny, které mají alespoň pár listů či kořenů ve vodě ovlivňují kyslík ve vodě, nedokážu říct, že opravdu výrazně, ale myslet si, že vůbec ne určitě správné není. Mimo jiné existují i stálezelené rostliny ponořené příkladem může být vodní... celý příspěvek >
Pro chemiky - zeolith, 1.6.2009
tenhle je nasákavý, takže to asi nebude úplně ono, ale za ty peníze, by to možná stálo zkusit :D
Bílá voda, 1.6.2009
To není firemní cena, to je opravdu cena pro soukromého odběratele, na Vysočině.
Bílá voda, 31.5.2009
skoro 70 kč i se stočným, alespoň u nás...
Co žere leknín?, 31.5.2009
To je takové to proklínané zvířátko, co kouše i folii, že? Díky bohu, že jsem se s ním ještě nesetkal :)
Rastliny v jazierku so pstruhami, 31.5.2009
Pokud máte pstruhy tak bych s okysličením spíš vsadil na nějaký vyšší vodopád, který bude vodu házet ze slušné výšky, eventuelně jezírkový kompresor... rostliny samozřejmě vzduchují ale myslím, že to množství není nijak závratné. Pro čištění je v... celý příspěvek >
UV lampa, 31.5.2009
Lampy se zapojují za čerpadlo, tedy pokud máte samotíž tak až v poslední komoře na čerpadlo... nedokážu Vám to zdůvodnit ale vím, že to tak dost lidí má... nedokážu taky porovnat efekt před a za :-)
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 31.5.2009
http://www.processinnovation.com/images/venturi_stream.gif
Jak rychle hynou bakterie, 31.5.2009
Pokud dobře chápu, myslíte něco jako anoxní filtrační systém. Jednoduše řečeno udělá se filtrační jezírko, které se prakticky neudržuje :/, osadí se rostlinami a nechá se "zahumusit" takovýhle filtr prý údajně dokáže velice dobře "opticky" čistit... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika