Příspěvky uživatele - 11.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 6.8.2007
V tom případě výměna papírového filtru je otázka dvou minut, než se prát s molitanem a domů vám filtr může přijít třeba poštou. Nechci, aby z předchozího příspěvku vyznělo, že pravidelná údržba je něco složitého a já jsem ten odborník co to umí.Není... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 6.8.2007
Já bych se zastavil u toho čištění molitan. filtru pana Vysloužila. Pane Vysloužile já si myslím, že tak jak čistíte onen molitan. filtr není zrovna správné. Podle mě by se měl prát v jarové vodě ne v benzínu a olej, kterým se napouští aby lépe... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 5.8.2007
Abychom si rozuměli. Netvrdím, že travní sekačky AL-KO jsou špatné. Jen jsem chtěl říci, pokut se na jeden podvozek montují tyto dva motory, a to B&S XRQ a Honda GCV 160 a rozdíl ceny je čtrnáct set korun pak při výběru není co řešit což ukazují... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 4.8.2007
Jasně pane Vysloužile máte pravdu. Asi se na to dívám deformovaným pohledem a jiné věci takto do hloubky taky neřeším a omezuji se jen na to aby to fungovalo. Na druhou stranu uznejte, že při cenovém rozdílu čtrnácti set korun mezi oběma stroji... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 3.8.2007
Asi bych se měl ozvat i já, protože jsem byl jediný, kdo nevychválit ten motor. Popisoval jsem jeden konkrétní model B&S, který se alternativně s hondou dává na tyto sekačky. Takže keci tipu " nič v zlom kamo, ale ked si prezrieš túto diskusiu ta... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 1.8.2007
Já bych si dovolil napsat, že ten motor B&S nic moc. Rozvod ventilů SV dost slabý krouťák a easystart tak jak jsem měl možnost ho poznat a v mích očích spíše zdroj poruch než nějaké plus. To celé ale kompenzuje záruka šest let při dodržení... celý příspěvek >
Sekačka špatně hazí trávu do koše, 28.7.2007
Vliv na sběr a transport posekané trávy do koše má geometrie, nebo jak bych to nazval, žacího nože, tvar a průchodnost šasi sekačky kudy posekaná tráva putuje do sběrného koše, velikost otvoru do koše a dobré odvětrání sběrného koše, aby přetlak... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 27.7.2007
Jistě. Napsali jsme toho oba dost. Já hlouposti vy odborné články. Ať si z toho každý  veme co uzná za vhodné. Vy nejste ani schopen uznat vlastní chybu  ze dne 26.7.2007 20:01i když  moji verzi nepřímo potvrdil J.S.
Honda HRX 537 HXEA, 27.7.2007
Tak aby jsme si rozuměli.Pokut byla řeč o hladině oleje pak jsem to myslel v klidu motoru, protože za chodu motoru v tak malém prostoru klikové skříně žádná hladina není a olej je opravdu všude. A i podle J.S. v klidu olej sahá po... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 26.7.2007
Když má míchátko vytvořit mimo jiné z olejové hladiny  trychtýř, mělo by se oné hladiny dotýkat. Myslím si to správně? 
Honda HRX 537 HXEA, 26.7.2007
Vážený pane 212 22. Díval jste se na obázek č.1 co sem dal J.S.? Poučte mě jak si míchátko vazme olej z polohy spodního ojničního ložiska na vertikální klice tak, aby se část kliky nebrodila v oleji. A to se na rozměr axiální podložky u dna klik.... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 26.7.2007
Ty obrázky se hodí. Aspoň si někteří můžou prohlídnout kde je např. míchátko a z toho odvodit zda se klika byť jen částečně brodí nebo nebrodí v oleji. A to nemluvě o rozvodovém řemenu, který běhá takřka po dně klik. skříně v oleji a to je... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 25.7.2007
A kde přesně drží míchátko na Hondě?
Honda HRX 537 HXEA, 24.7.2007
Kdo si myslí, že se klika nebrodí v oleji je na omylu. Brodí. Už jsem to tady jednou popisoval. Vemte si kde je třeba uchyceno míchátko a je vše jasné.
Honda HRX 537 HXEA, 24.7.2007
U Hondy nečekejte cihlově vypálenou svíčku. Spíše bude černá a však bez nánosu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika