Příspěvky uživatele - 219.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikulace, 14.8.2009
Dobry den, mam travnik 3 roky, a 2 roky uz pouzivam dratky. Prave z tech nozu jsem mel na mladem travniku strach. Ted uz by to mohlo byt OK... Jen lituji, ze jsem nepriplatil a nekoupil benzinovy vertikulator, ten elektricky kabel me stve...
Vertikulace, 13.8.2009
Diky, tak ja to nekdy v zari vyzkousim... snad to nebude fungovat jako rotavator... 
Kde sehnat kameny na skalku, 13.8.2009
V Brně to máte velice jednoduché, protože podloží Brna je tvořeno Brněnským masívem tvořeným převážně granodiority, případně matabazity.. Blízké činné kamenolomy jsou v Želešicích u Brna - amfibolit zelenkavé barvy, v Dolních Kounicích -... celý příspěvek >
Vertikulace, 13.8.2009
Dobry den, mam take vertikulator AL-KO (32 VLE COMBI CARE). Zatim jsem pouzival pouze dratky na vyhrabavani travniku. Mam z tech nozu trochu strach. Nerad bych travnik nejak poskodil. Dratky funguji paradne, suchou travu a pripadny mech na jare... celý příspěvek >
Mraveniste v travniku, 29.6.2009
Mam stejny problem s mravenci. Po delsim obdobi srazek se v travniku objevi nekolik malych mravenist. Nevim co s tim, kdyz secu travnik, tak cast maraveniste "vysaju", ale neni to reseni... Diky za kazdou radu...
Bofix, 22.6.2009
Dobry den, Bofix jsem pouzil ve stredu 17.6.. Vcera, 5 dnu po aplikaci, byl krasne videt ucinek. Veskere plevele jsou jiz zvadle a je videt, ze stradaji. Pouzil jsem davkovani pro starsi travnik, ktere je uvedeno v navodu. Pouzivam Bofix... celý příspěvek >
Re: okraje záhonů, 17.6.2009
Dobry den, vsechno v pohode, ale cena 100 Kc/m je tak troch sci-fi. Kdyz si predstavim, ze bych mel celych 90m travniku obehnat tim co navrhujete, tak prijdu na mizinu. Ale mam radu. Myslim, ze to co je vyfocene v prvnim prispevku jsou plastove pasy... celý příspěvek >
Zařezávač okrajů trávníků Honda, 6.5.2009
Dobrý den, já osobně udržuju okraje trávníku rýčem a motyčkou. Zahradu mám docela velkou (45x30 m) a kolem celého trávníku okraj udržuji. Po několika peripetiích jsem zjistil, že trávním musí být o několik centimetrů výš než okolní zahrádka s kůrou... celý příspěvek >
Převislý modřín, 30.4.2009
Doby den, to je mi tedy zaludna otazka...  :-))) Co byste rada slysela? P.K.
Jedle kavkazská, 28.4.2009
Dobry den, nedokazu Vam poradit, ale pripojim svoji zkusenost. Na zahrade jsem mel (podotykam mel) vzrostlou borovici cernou. V zahrade byla po drivejsich majitelich. Predpokladam, ze mohla mit taky tak kolem 40 let. Z niceho nic ji zacali hnednout a... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 28.4.2009
Dobry den, ja pouzivam raselinu (prodava se dokonce i substrat pro pestovani jehlicnanu nebo tak nejak podobne to nazvali) smichanou s piskem v poměru 1:1.  Hodne stesti...
Pěstování jehličnanů ze semen, 28.4.2009
Zdravim, no ja nevim jak Vy, ale ja do sklenicek nic nedavam. No davam, spise nalivam (fernet, vodku, vinko... ale ne dohromady).  Ja jehlicnany predpestovavam v domacim skleniku. Takove plastove cosi a ma to nahore vetraci otvory... k tomu... celý příspěvek >
Přesazování datlovníku, 23.1.2009
Zalezi na celkovem stavu datlovniku. Ja jsem asi pred deseti lety zkracoval koreny u datlovniku, ktery byl asi 25 let star. macetou!!! Jednu tretinu jsem odcekal a palmu zasadil zpatky do kvetinace. Samozrejme po doplneni substratem (1/3 hlina a 2/3... celý příspěvek >
Žlutý oleandr, 21.1.2009
Děkuji za info, oleandry jsou krásné. Můj otec vypozoroval, že na oleandr se musí tvrdě. Všiml si toho v jižních krajích, kde olendry rostou běžně při okrajích silnic nebo přímo oddělují dva jízdní pruhy. Prostě ho na jaře seříznout 10-15 cm nad... celý příspěvek >
Žlutý oleandr, 21.1.2009
Dobrý den, nemáte někdo žlutý olendr? Vozi se k nám údajně ze zahraničí (holandsko) ale zatim mi ho v žádnem zahradnicvi nedokázali obědnat. Díky. Pavel 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika