Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houbomilka česneková, 9.3.2011
Na jak dlouho prosímn zakrýváte ten podzimní česnek? Dělám totéž u cibule, případně pórku, ale česnek jsem zasadila vloni na podzim po několikaleté přestávce, u něj jsem to ještě nezkoušela. Děkuji - Lída
Stromček nerastie, 9.3.2011
Sice moc nevěřím na geopatogenní zóny, ale dvakrát se mi potvrdil jejich negativní vliv. Zkuste si, jestli tam zrovna nemáte jejich křížení. Jednou se mi to stalo právě u nově zasazené hrušně (Pařížanka na semenáči) - nechtěla růst jako ta vaše (po... celý příspěvek >
Stříhání levandule, 9.3.2011
Stříhám asi 8-10cm nad zemí, ale dvakrát za rok - zjara takhle a v létě po odkvětu o něco méně. Když jsem ji kdysi sestřihla do dřeva, tak to nepřežila, ale byly tu i příspěvky na jiných vláknech, že jim obrazily i z toho dřeva.  Zároveň jsem... celý příspěvek >
Co pod domek, 9.3.2011
Pokud budete ale stavět dřevo na beton, je potřeba dát izolaci proti vlhkosti. (na těch patkách mám také položený kus lepenky).
Co pod domek, 9.3.2011
Pod položenými dlaždicemi je zhutněný štěrkopísek. Patek mám celkem 8ks - z každé strany vždy na délku domku 3ks (celkem 6ks) a uprostřed každého vzniklého čtverce po 1ks (celkem 2ks). Umisťovali jsme je vždy tak, aby byly podložené spoje. Cihly jsou... celý příspěvek >
E-shop KPR, 9.3.2011
Zkušenosti s nimi nemám, ale semínka Cardiocrinum má u nás i "bambusárium",  popis pěstování Droždín (ale v jejich nabídce není).    Lída      
Stříhání levandule, 9.3.2011
Kamarádka už ji stříhala dávno, já na to jdu dnes. Už tak velké mrazy nemají být.           Lída
Netýkavka - řízkování, 8.3.2011
Osteospermum chce vlhčí půdu, ale sluníčko.
Co pod domek, 8.3.2011
Montovaný zahr.domek 2,40 x 4,20m mám položený na sloupcích ze 6ti ks vápcem.cihel, které jsou poskládány do kříže na bet.dlaždicích 0,5 x 0,5 vždy ve spojích trámků. Problémy zatím (20 let)... celý příspěvek >
Štěně - krmení, 8.3.2011
Ne : sladké (tloustne, cukrovka), normální čokoládu (jed!), rozinky (jed!), po bramborách mívají průjmy, drůbeží kosti ne (podélně se štípou a mohou poškodit střeva). Jinak štěně bych se snažila krmit co nejkvalitněji to jde, aby mělo dobrý základ... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 8.3.2011
Asi bych to neriskovala a vzala jiného, může ještě něco mít v sobě.    Lída
Staré a nové slepice, 8.3.2011
My jsme vždycky nějaký čas (asi 2-3týdny) nechávali nové zvlášť za ohrádkou z pletiva, aby si na sebe zvykly, jinak se klovaly... Lída
Náhrada za kuprikol, 8.3.2011
Brambory poprvé stříkám Acrobatem, má i systemický účinek (chrání nějaký čas i nově narostlé části), pokud je potřeba, tak podruhé Kuprikolem. Rajčata poprvé také Acrobatem, v době zrání případně Ridomilem Gold, protože má krátkou ochr.lhůtu. Okurky... celý příspěvek >
Likvidace chrpy a oprava trávníku, 8.3.2011 Obsahuje fotku
Pardon, ztratila se fotka...
Likvidace chrpy a oprava trávníku, 8.3.2011
Není ta vaše "chrpa" nějaká takováhle??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika