Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení hortenzie, 2.3.2011
Na jaře po rozmrznutí země. Když se nerozsype bal, je to v pohodě, pokud ano, tak zkrátit větve, i když se tím připravíte jeden rok o květy.           Lída
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011 Obsahuje fotku
Půdní reakce by měla být mírně kyselá až neutrální (pH 5-7), zem hlinitopísčitá, při výsadbě přidat kompost, listovku a rašelinu. Tolik literatura. Já je mám zasazené v běžné, spíš písčité zemi a vždy na podzim jim přihodím kompost. Hlavně nesmějí... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
Paní Marie, tak se omlouvám, že je Sarah Bernhard bylinná jsem věděla, ale obvykle jako "japonské" bývají uváděny dřevité pinoňky - ta Primavere od p.Basíka má sice ten třepenitý tvar květu, ale je to také bylinná pivoňka P.lactiflora. Ale... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
Sarah Bernhard je P.lactiflora (normální). Cibule tulipánů i narcisů vylezou i z hloubky, jen se vám pak budou špatně přesazovat (za nějaký čas). Jinak to znám, také vždycky pak po zahradě hledám místo, kam s tím - ale když oni teď mají takových... celý příspěvek >
Ako rezat, 2.3.2011
Je to lepší.
Rez ovocných stromov, 1.3.2011
Máte na to celý březen.           Lída
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 1.3.2011
Ty japonské jsou ty dřevité - také přes ně můžete dát kousek bílé netkané textilie a větvičky nahoru, ale určitě bych je dala taky ven. Mně dnes přišla také první zásilka (pivoňka lactiflora, hosty, nějaké lilie a trvalky), hned zítra nebo pozítří... celý příspěvek >
Není pozdě na výsev paprik?, 1.3.2011
Záleží také, kam je chcete - já také vysévám až dnes, ale mám je ven, ne do fóliáku. Jinak by se mi vytáhly, mám to odzkoušené.            Lída
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 1.3.2011
Jakmile rozmrzne zem a dostanete s do ní, tak všechno ven! Pokud by to bylo déle doma, tak moc zchoulostiví. Zasadit, zalít a přehodit větvičku chvojí, rozhodně jim tam bude líp (i těm pivoňkám, pokud to nemáte zrovna ty roubované... celý příspěvek >
Kopretina ze semen - bude kvést letos?, 28.2.2011
To ne, jen jsem nevěděla, jestli si je chcete předpěstovat a pak dát na místo, nebo vysít třeba do trávy (jako na louku)...      Lída
Malé zahradní nůžky, 28.2.2011
Rostex mám také už aspoň 15 let a jedny stejné ještě starší. Jsem ráda, že jsem natrefila na tuhle diskuzi, také uvažuji, že si příští rok koupím nějaké nové. Ale stříhá se mi s nimi dobře  :-)))          Lída... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 28.2.2011
No já tam vidím až do 13.3. v noci minus 6°C ("předpověď počasí pro zahrádkáře")  :-(((     Kdyby se ale spletli, vůbec bych se nezlobila             ... celý příspěvek >
Kopretina ze semen - bude kvést letos?, 28.2.2011
Leucanthemum vulgare je klasická bílá kopretina, trvalka. Pokud vyrostou silné sazenice, mohly by už letes kvést. Pokud ne, tak příští rok. 
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 28.2.2011
Počkat 14 dní, ještě má chumelit!!! Příští tyden má přijít ochlazení i se sněhem. Slušně má být po 15.3.           Lída
Hledám jméno skalničky, 27.2.2011
Nemáte náhodou fotku toho kvítku trochu víc zblízka?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika