Štěně - krmení



host - 176.18 (?)
8.3.2011 19:20

Ne : sladké (tloustne, cukrovka), normální čokoládu (jed!), rozinky (jed!), po bramborách mívají průjmy, drůbeží kosti ne (podélně se štípou a mohou poškodit střeva).

Jinak štěně bych se snažila krmit co nejkvalitněji to jde, aby mělo dobrý základ do života. Množství potravy na den je na krmivech udáváno.     Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 145.195 (?), 26.9.2010 18:06, zobrazeno: 32610x

jaká je denní dávka pro štěně Německého ovčáka, kolikrát denně dávat potravu a jakou (co může x co nesmí) děkuji za cenné rady

Adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.34 (?), 14.12.2010 18:19

Dobrý večer vlastním 7 týdnů staré štěně německého ovčáka a zajímalo by mne jestli mu můžu dávat granule pro štěňata jen tak nebo je musím předem namáčet.Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 192.100 (?), 14.12.2010 21:02

Už to bude devět let, co jsme měli stejně staré štěně německého ovčáka a tak už si nepamatuji čím jsme ho tehdy krmili. Ale pokud to žere bez namáčení,  tak mu to jistě namáčet nemusíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
horal.macy - (2) - 145.151 (?), 19.12.2010 9:10

Dobrý den, chovatel má dnes v podstatě 2 možnosti, buď krmit granulemi, ve vašem případě označené jako Puppy(štěnata středně velkých plemen)nebo vařit klasickou stravu.Granule bych už nenamáčel, protože Vaše šteně by od chovatele mělo být na tento typ stravy již naučené.Čerstvou vodu musí mít neustále k dispozici.Pokud bydlíte na venkově a chcete mít Vašeho ovčáka trvale venku, doporučuji s postupným navykáním na ven, bohužel jste zvolil špatnou dobu pro pořízení.Když jsem já kupoval naší ovčandu, tak jsem ji pořídil v červnu aby byla na zimu připravená na ven(kotec se zateplenou boudou).Pokud zvolíte tedy granule tak já od malička vařil jednou týdně vepřové nožičky, které jem ji dával, vývarem jsem ji pak granule přelil aby měla také trochu změnu, toto praktkuji dodnes.Vařil jsem i kuřecí maso, které koupíte v obchodě, např Vetamix nebo jinou značku, k tomu zeleninu ale bylo to náročné na čas a tak jsem zůstal těch granulí.Krmím zn.Sportmix(USA),2Okilový pytel za 700 Kč.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 177.120 (?), 25.1.2011 17:53

Já mám 6měsíční fenečku a krmím jí 2krát denně ráno granule a večer vařený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 7.3.2011 17:45

Pokud nechcete varit, daval bych kvalitni granule, vodu,melo by to stacit, kdyz ji hodite obcas kousek vareneho masa, asi nic nezkazite.Nevim, jestli tj.tak spravne, ale ja vzdy dbal aby pes mel v misce vodu a v druhe granule, at se naji, kdy chce a kolik chce.Stene je v rustu, tak snad by tloustnout nejak nemelo, kdyby zaclo byti nejak vice pri tele na vetsine krmeni je davkovani, tak mu proste nedate neomezene mnozstvi, ale uberete mu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.2 (?), 7.3.2011 17:46

Obcas mozna rozklepnout syrove vejce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 7.3.2011 17:50

Co nemi?Nemela by sladke, cokoladu a kosti, aby nedoslo k poskozeni strev.Ikdyz nekdo kosti kureci dava, kdyz pes dospeje, tak pak cely zivot, ale pry by se to nemelo.Vse sladke by se nemelo, brambory tez ne.Cokolada cerna, tj.jed, tu by fakt pes nemel, pry staci docela malo a muze byti problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.18 (?), 8.3.2011 19:20

Ne : sladké (tloustne, cukrovka), normální čokoládu (jed!), rozinky (jed!), po bramborách mívají průjmy, drůbeží kosti ne (podélně se štípou a mohou poškodit střeva).

Jinak štěně bych se snažila krmit co nejkvalitněji to jde, aby mělo dobrý základ do života. Množství potravy na den je na krmivech udáváno.     Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika