Příspěvky uživatele - 60.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo mac 740, 16.9.2011
Nikdy, nikdy, nikdy Moutfield, mám sekačku za 15000, od prvního dne nešla startovat, ale vyměnit ji nevyměnily, od prvního dne jen opravovali. První den zakoupená, druhý den odvezena do servisu a 30 dní čekání na reklamaci a tak to jde již 2 roky co... celý příspěvek >
Začátečník a kvokající slepice, 28.6.2011
Jitko, díky za odpověď. O koupeli jsem také slyšela, ale pro mě použitelnější bylo slepici zavřít. Tu její koupel bych asi nebyla schopná provést. Jinak pipinka už zase snáší a je s ostatníma, tak jako před tím, takže jsme spokojené obě  Taky... celý příspěvek >
Začátečník a kvokající slepice, 22.6.2011
Nikdo mi neodpověděl, tak sem napíšu jak jsem postupovala, třeba se to jednou nějakému začátečníkovi bude hodit.  Kvokající slepičku jsem na 24hodin zavřela do dvou na sebe obrácených a spojených přepravek od zeleniny (těch velkých), na ně jsme... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 20.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mně někdo, jak a kdy množit kleoptřinu jehlu, kterou pěstuji asi čtvrtým rokem. Krásně se rozrostla a letos nádherně kvete. Kolegyně, když viděla foto, chce sadičku a já nevím, jak na to. Děkuji za radu.
Začátečník a kvokající slepice, 18.6.2011
Dobrý den, koupila jsem v březnu své první slepičky, 4ks sasex a 4ks isa brown red. Měla jsem k nim i kohouta, ale ten skončil v papiňáku, protože nebezpečně útočil na každého, kdo přišel do výběhu  Takže už jsou holky asi měsíc bez... celý příspěvek >
Agave americana - stříhání listů, 28.5.2011
Dobrý den, před několika dny jsem přenesl agáve do venkovního prostředí. Vzhledem k tomu, že zřejmě nepřezimovaly v nejlepších podmínkách, došlo k částečnému zčernání některých listů. Několikrát jsem zaznamenal, že v polovině listu přechází barva ve... celý příspěvek >
Druh palmy?, 20.5.2011
Dobrý den chtěl bych poradit.Mám doma palmičku typ přesně nevím.Asi něco jako dracena, ale má hodně lístů a jsou úzké.Teď na jaře mě začaly listy na koncích zasychat a nekteré dokonce žloutnou a dost opadávají.Nevím jestli zalévát více nebo méně,... celý příspěvek >
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jak se mrazy, které se vyskytovaly v uplynulých dnech, podepsaly na ořešácích ve Vašem okolí. Děkuji, Láďa
Napájení v zimě, 26.4.2011
Dobrý den, prosím o vaše zkušenosti a nápady na zajištění napájení venkovní králíkárny v zimě. Já vím, že zima teprve skončila, ale sezona se překulí... Postavili jsme novou králíkárnu ve stodole, ale i tam bude v zimě mrznout. Manžel mi chce... celý příspěvek >
Skořápky z velikonočních vajíček, 13.4.2011
Dobrý den, blíží se Velikonoce a když vidím jak u mých slepiček mizí rozdrcené skořápky, napadlo mně: můžu zkrmovat i skořápky z obarvených vajíček? To barvivo je přece potravinářské, ne? Nebo by jim to mohlo nějak uškodit? Děkuji za vaše... celý příspěvek >
První vejce bez skořápky, 27.3.2011
Prosím zkušené chovatele o radu. Včera jsem se dočkala od mých slepiček prvního vajíčka, ale nemělo skořápku, jen takovou pevnou jakoby kožovitou blánu a navíc ho slepice rozsedla (alespoň v to doufám), protože jedna ze slepic byla ze spoda celá... celý příspěvek >
Nové plemeno Isa Brown Red, 11.3.2011
pro Host 78.196: prý neexistuje... zajímavé je, že Itegra Žabčice má na svých internetových stránkách hned v úvodu o společnosti jako první uvedeno právě plemeno ISA BROWN!!! a dokonce v galerii je třetí fotka právě tato slepice. Pokud vám jde o... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 9.3.2011
Děkuji za váš názor. Ano starají se dobře, vejce mají i v zimě i když trochu pokles snášky tam samozřejmě je, ale jinak od nich vejce kupuji stále. Teď doufám, že už nebudu, když jsem si pořídila vlastní slepice, konečně mám na ně místo, snad mi brzo... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 9.3.2011
Takže by jste toho kohouta bral? Když vím jak ten chov vypadá a jak se o ně starají i když tam loni tu kokcidoizu měli?
Nové plemeno Isa Brown Red, 9.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, před týdnem jsem koupila 20týdnů staré slepice plemena Isa Brown Red. Vypadají pěkně, zatím nenesou, ale bylo mi řečeno, že je to nově vyšlechtěné plemeno se snáškou 260-290 vajec, vhodné především do domácího chovu a že snáší velká vejce.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika