Příspěvky uživatele - 60.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokcidioza - prosím radu, 7.3.2011
Host, díky za radu, ale já mám nové 20ti týdení slepice a jsou zdravé, ale ten kohout kterého si chci pořídit je z chovu, kde měli kokcidiozu vloni. A já mám strach, aby třeba nebyl přenašečem. Tak jsem chtěla poradit, jestli si ho můžu bez obav... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 6.3.2011
Dobrý den, prosím o radu. Pořídila jsem si osm slepiček a kamarádka mi k nim nabízí kohouta, ale měla v loni chov postižený kokcidiozou, asi polovina kuřat jí uhynula. Mám trochu strach jestli si pořízením kohouta od ní nezavleču tuto nemoc k sobě.... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.12.2010
Zdravím, Hecht 946 mám asi 3 měsíce. Ca 4 kubíky máme za sebou a musím říct, že v dané cenové kategorii super! Jsem spokojen. Uvidíme za pár let, snad bude držet.
Přezimování agave, 2.11.2010
Teda to je nadhera... Mam dve maly deti, takze u me neco takovyho nehrozi :-)))
Bobkovišeň Novita, 16.9.2010
Dobry den, tak tady cekam na reakci, co vam kdo napise... Take by me to zajimalo. Jen se vas chci zeptat, jak vypadaji, kde a za kolik jste bobkovisne koupil. Ja jsem si je objednala a kdyz dorazily, tak jsem neverila svym ocim. Vubec nejsou... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 1.7.2010
Pokud mohu poradit a i z vlastní zkušenosti doporučit, pokud máte vypálené fleky na trávě, může to být od pejska, když chodí čůrat. Měli jsme s tím docela velké problémy, máme okrasnou zahradu a fleky na trávě nevypadali dobře. Nedávno jsme v jednom... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 1.7.2010
mam psa a je to stoprocent!!
Co je to za potvory, prosím poraďte, 1.7.2010
TO máte pravdu, protože to na té zvětšené fotce není ono, takže pořád nevím, co to může být. Vím, že nic ty breberky nedělají, ale trošičku mi ztěžují život. Malá mi leze po podlaze u okna a po parapetu a každou chvíli je rozmázne, takže to není nic... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 29.4.2010
No my je možná taky máme pod dlaždicemi na balkoně, ale tam nevidím, nejvíc lezou po omítce zvenku a pak se nám asi okny dostávají do bytu a lezou po vnitřních parapetech a zdech okolo oken. O víkendu se chystáme za babi, takže bychom to mohli takto... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 29.4.2010
No tyhle jsou taky červené, akorát to na té fotce není tak rozeznatelné, navíc jsme je fotili, když jsme je vyndali z vody. Kdyby byly jenom venku, tak at si venku dělají, co chtějí, problém je, že nám lezou zřejmě okny dovnitř do bytu a už jsem z... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 28.4.2010
Pisivky to nejsou rozhodně, ty jsou moc velké a ani se nepodobají.
Co je to za potvory, prosím poraďte, 28.4.2010
No manžel tam metr dával, ale ty potvory nejsou ani 0,5 mm velké a ta fotka nebyla moc kvalitní, takže jsem raději vybrala tuhle. Teď jsem se byla podívat z venku na balkoně a ty potvory lezou po zdi zvenku a je jich tam docela dost, takže si opravdu... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 28.4.2010
Josefe, díky moc za názor, ale začínám mít pocit, že tahle potvora z kytek není. Nejoblíbenější místo, kde se vyskytuje, je na parapetu a na zdech okolo oken. Všechny kytky jsem prohlídla, otřela všechny listy a ani na jedné z nich jsem si nevšimla,... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 26.4.2010 Obsahuje fotku
Před čtyřmi dny se mi na vnitřních parapetech v obýváku objevily tyto maličkaté potvory a nevím, jak se jich zbavit. Leze mi to už i po zdi a po podlaze, že by to vylézalo z nějakého kvetináče, to jsem nezjistila a dokonce to máme i na vnějších... celý příspěvek >
Jehličnan menšího vzrůstu, 4.3.2010
Dobrý den, musela jsem porazit jalovec. Byl vysoký asi 6 m a hrozilo vyvrácení a také začal prosychat. Chtěla bych zasadit něco místo něj. Líbil by se mi nějaký druh smrku nebo borovice, ale aby dorostl výšky maximálně 3 m. Může mi někdo poradit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika