Příspěvky uživatele - 60.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci a zima, 12.1.2010
Máte pravdu, zima 1996/1997 přinesla i velice chladné dekády. Za zmínku ještě stojí zima 1928/1929 - ačkoli byla vysoká sněhová pokrývka, extrémní mrazy způsobily, že půda důkladně promrzla. Slimáci by takové podmínky nepřežili. 
Slimáci a zima, 19.12.2009
Dobrý den, jaké povětrnostní podmínky jsou nejhorší pro slimáky? Spíš několikadenní extrémní mrazy, nebo dvoutýdenní silné mrazy? Jakou roli hraje sníh? Děkuji za názory. Láďa, Plzeňsko
Kostrukce pro vistárii, 8.9.2009
Zdravím. Múže mi někdo poradit, z čeho udělat konstrukci po baráku na vistárii? Moje představa byla taková, že přišroubuju na zeď po celé délce stěny metr od sebe svisle latě 5 na 5 cm, 40cm dlouhé.A na ně latě 3krát 5cm přes celou stěnu. Po... celý příspěvek >
Padání listí v polovině srpna, 21.8.2009
Dobrý den, náš ořešák byl zasazen před sedmdesáti lety. Letos jsem si však všiml, že ztrácí listí dříve a ve větší míře než loni touto dobou (hrabání každý den). Chtěl bych se tedy zeptat, jestli se jedná o "příznak stáří", nebo je to... celý příspěvek >
Letní řez švestky, 14.8.2009
Dobrý den, máme švestku, jejíž jedna větev přesahuje k sousedům. Bylo by možné v tuto dobu provést řez větve (obvod u kmene 30 cm)?? Děkuje Láďa
Jak na potkany na zahradě, 1.8.2009
Mám zahradu s mírným spádem k potoku, mám pod ní i potkany, hryzce a myši. Také mám tři psy, kteří v minulých letech pochytali tři potkany velké, dva malé a dva krtky. poslední obětí byl krtek a je to již asi dva roky co ho chytili, přestože tam je... celý příspěvek >
Rez hrušňová, 30.7.2009
Podívám se tam. Děkuji 
Rez hrušňová, 30.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na naší šestileté hrušni se objevily oranžové fleky (pravděpodobně se jedná o rez hrušňovou - přikládám 2 fotky - za jejich kvalitu se omlouvám). Tento strom se vyskytuje přibližně 30 metrů od jalovce. Chtěl bych se zeptat, zda bych měl... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu, 28.7.2009
Chtěla bych připojit svůj názor k mulčování. Protože nevěřím, že v lepence a v novinách nejsou neodbouratelné sajrajty, držím se svého několik let praktikovaného způsobu. Na místo budoucího záhonu položím kus starého lina, nechám tak rok, kořeny... celý příspěvek >
Bolševník?, 30.6.2009
Všem děkuji za reakce!
Bolševník?, 28.6.2009
Spíš jsem měl napsat "louka"    Je to obyčejný trávník. Nejsem jeho majitel, jen mě zajímalo, jestli to není bolševník, protože tudy procházejí i malé děti. Děkuji za informace.
Bolševník?, 28.6.2009
Děkuju, opravdu se nachází na vlhkém místě. Měl bych jej odstranit zvlášť, nebo vše posekat?
Bolševník?, 28.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jedné louce se objevila tato rostlina. Chtěl bych se zeptat, o jaký druh se jedná? Děkuji P.S. V případě potřeby udělám kvalitnější foto!
Botanické tulipány ze semen?, 20.6.2009
četla jsem v jedné chytré knize, že botanické druhy tulipánů se dají množit i výsevem semen.Jak na to, kdy, jak hluboko... to tam ale nepíšou.Mám posbíraná nějaká semena a chtěla bych to zkusit.Poradí někdo?
Tak co, už zmrzli?, 26.4.2009
Myslím, že mrazy byly natolik dlouhotrvající, že slimáků bude méně. Zatím jsem slimáka neviděl, ale nechám se překvapit, co se bude dít v létě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika