Příspěvky uživatele - 60.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnoucí růže - rada, 26.3.2009
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám na zahradě dvě starší červené pnoucí růže (bohužel nevím, jak se jmenují). Jsou od sebe vzdálené 2 metry. Chtěla bych mezi ně něco vysadit, aby to udělalo celistvou stěnu. Poradťe prosím. Myslela jsem nějakou... celý příspěvek >
Ošetření ořešáku po řezu, 19.3.2009
Děkuji všem za rady. Do řezu ještě zbývá několik měsíců, pročtu materiály a odkazy, které jste mi zde uvedli. Problém mi dělají větve č. 1, 11 a 12. Ty menší (11, 12) sice jdou podepřít, ale následně na podzim mám problémy s hrabáním listí pod nimi.... celý příspěvek >
Ošetření ořešáku po řezu, 6.3.2009 Obsahuje fotku
Děkuji, k řezu se chystáme až někdy koncem května. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně starý strom a pod ním každý den chodíme, musíme ho prořezat. Přikládám jeho obrázek, jednotlivé větve jsem očísloval. Mohli byste mi poradit, kterou z větví... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka x bylinné výhony, 4.3.2009
Ráda bych se zeptala jak jste to dokázala. Já mám doma také semínka z pivoňek, ale vůbec mi nechtějí vyklíčit. Poradila by ste mi prosím?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika