Příspěvky uživatele - 136.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi Jenny, 5.3.2011
Jen jestli nemáte samce.  Já Jenny loni vyhodil- 4 roky vždy vyrostla do 3m a následný rok narašila, vyrostly listy a zhruba v červnu celý výhon uhnil, ale nový podrost z kořenů do podzimu dorostl zas na 3m. Pak jsem ale našel na netu fotku... celý příspěvek >
Jak zakracovat meruňku?, 5.3.2011
Doma jsme zatím meruňky cileně nestříhaly, jen když byl výhon konkurenční nebo se lámal. Ale viděl jsem na jedné zahrádce meruňky cca 6ti leté zastřihované předpokládám někdy v červenci či srpnu a ty měly následující rok krásnou násadu... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 26.10.2009
Moje kolomikty letos plodily poprvé.První plod upadl v polovině července a pak dlouho nic až v druhé pol. srpna dozráli ostatní. Protože jsem byl netrpělivý zkoušel jsem průběžně trhat z keře, ale to se opravdu nedalo jíst.Po opadu to bylo... celý příspěvek >
Červivost plodů broskvoně, 11.6.2009
Ještě jsem našel jednoho možného původce a to Makadlovka broskvoňová (Anarsia Lineatella) Ošetření je prý stejné.-při líhnutí housenek (Oleoekol  nefunguje).
Červivost plodů broskvoně, 9.6.2009
Prosím o radu. V tuto dobu se objevují každoročně na plodech dirky s klejotokem a uvnitř s červíkem. Začne to vždy na jednom a tom samém stromě a pak se to šíří na ostatní do vzdálenosti 30metrů.Ošetřeno letos důkladně proti přezimujícím škůdcům... celý příspěvek >
Jak natvarovat kiwi do podoby stromku?, 1.6.2009
Doporučuji někde v přírodě najít uschlý stromek  (jabloň, listnáč)cca 3,5m- odřít kůru případně napustit luxolem a zakopat (ideál by byla betonová patka aby to pár let vydrželo) od země nechat argutě cca 3 výhony a do 1 metru jim pomoci... celý příspěvek >
Jaká rostlina na dřevěný el. sloup?, 27.5.2009
Né každý el. sloup je majetkem rozvodné společnosti, některé si museli lidé pořádně zaplatit, případně i sehnat, koupit a zakopat!!! Je pravda že by rostlina neměla šplhat moc nahoru (u telefonu to tak vadit asi nebude) .Přikláním se k... celý příspěvek >
Bílá plíseň na plodech, 27.5.2009
Koruny jsou právě oproti jiným roků vzdušné (dokonce jsem i prolamoval letošní výhony co šly dovnitř koruny) Problém bude asi ten prostor.Jiné roky tam broskve jen vzkvétají, letos je extrém bez srážek a větru.Ale na padlí jsem si to tak říkal-... celý příspěvek >
Bílá plíseň na plodech, 27.5.2009 Obsahuje fotku
Poraďte prosím.Letos jsem si dal záležet a stříkal jsem proti kadeřavosti listů a teď jsem zjistil jinačí pohromu, že na plodech nejprve nektarinky a teď i normální broskve roste povlak bílé plísně, jde setřít, ale některé plody už podním sesychají a... celý příspěvek >
Ostružiníky beztrnné, 1.4.2009
Letos se mi podařilo hřížením získat 3 rostliny(beztrnné), dostanou je známí. Doufám,  že jim nezplaní. Řízkování loni nevyšlo- z 60 řízků zasazených v březnu se zelenaly všechny až do srpna a pak začaly vadnout. Při kontrole... celý příspěvek >
Ostružiníky beztrnné, 24.3.2009 Obsahuje fotku
Na tomto místě ani v okruhu 30m nebyla ostružina s takovými listy pěstována min.30let. Ty pichlavé výhony začaly vyrážet nejprve z kořínků pod rostlinou a postupně jsem je nacházel až v bramborách 3m kolem.Zítra se pokusím hodit sem fotky.  Tak... celý příspěvek >
Ostružiníky beztrnné, 24.3.2009
Opravdu i já jsem koupil beztrnou ostružinu s krásnými listy (roztřepené)-koupeno v zahr. centru za 250,- pěkně a moc plodila ale loni jsem ji podle návodu prostříhal a ona potvora kromě normálních beztrných výhonku udělala i nové výhony trnité... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 9.3.2009
Vypatlal jsem 2 tuby Liquid gel a málem otrávil i psa, ale krtek vždy jen utěsnil chodbičku a kutal vedle. Podle mne má krtek velmi dobrý čich a proto návnada, která voní jako žvýkačka ho musí zákonitě varovat 10m předem. Jediná osvědčená je... celý příspěvek >
Střih podzimní výsadby najaře?, 9.3.2009
V prosinci jsem vysadil pár stromků švestky a meruňky. Korunky byly ostříhány jen tak aby se vešly do balíku.U jabloní zastříhávám kurunku hned při vysazení, ale tady jsem si nebyl jistý a nechal to až na jarní období, ale teď mi známí radí ať to... celý příspěvek >
Nemoc jabloní, 8.3.2009
Mráz to asi nebude.Na sousední staré jabloni jsem loni zkoušel roubování a chytli se oba rouby (nárůst cca15cm), ale na podzim jeden začal vadnout a i celá podnožová větev změnila barvu tak jak je na fotkách a kůra doslova zhnila (byla mazlavá).Tato... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika