Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 17.1.2010
Brrr, až mě otřepalo. Něco podobného taky dokáže hoblovka...
Rozdil 3x a 2x vypalit, 17.1.2010
Nemá, ochudíte se o vonné látky v destilátu, díky nímž je slivovice tolik žádaná. Opětovnou destilaci se budete postupně blížit lihu. Martin
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 14.1.2010
Rajčata před sušením nakrojím na 5mm plátky, posypu lehce solí a rozmarýnem. Pak suším v horkovzdušné sušičce. Martin
Nejvyšší nadmořská výška, 12.1.2010
Mám takový pocit, že mě tady někdo trumfne - Ostravsko 323mnm .  Ze zahrádky můžu jmenovat jabloně, hrušku, broskve, meruňky, švestky. V okolí rostou hojně ořešáky, třešně...
Slimáci a zima, 12.1.2010
Bezpochyb, zima je ještě před námi.  Martin
Slimáci a zima, 12.1.2010
Dneska jsem hráblem tvořil cestičku ke kompostu a musím říct, že slimáci se mají zatím jako v peřince. Půda pod sněhem totiž není vůbec zmrzlá. Martin
Nerovný terén v trávníku, 10.1.2010
Asi tak, v mém případě se oral stávající trávník (ošetřen herbicidem), pak se rozvezla ornice se skrývky (pod rodinným domkem) pomocí UNC nakladače, a pak normálně rotavátorem a válcem... Martin
Nerovný terén v trávníku, 9.1.2010
Střídal bych pískování s kompostem. Mále dvě možnosti, buď nerovnost vyrovnáte najednou pomocí písku a kompostu a zasejete znovu trávu na inkriminovaném místě, nebo provedete postupné pískování (například po 1cm písku) a vždy počkáte měsíc dva, než... celý příspěvek >
Nerovný terén v trávníku, 9.1.2010
Jak psal Alí, pomůže hlavně pískování postižených míst a vertikulace okolí. Postupně bych také do travníků zapracovával kompost v místě poklesů zeminy. Martin
Destilační přístroj, 9.1.2010
Moje odpověď nebude uplně odborně fundovaná, ale Vaše úvahy jsou pravdivé. Trubka k chladiči by měla stoupat (záleží na její délce, ale při délce cca 2m pod úhlem cca 13°), a cylindr a trubka opravdu částečně nahrazují deflegmátor. Martin
Kompost - co do něj, 7.1.2010
nebude. Martin
Pecky ze švestek - a co s nimi?, 3.1.2010
Myslím, že to byla třešeň :-))
Ovocné stěny z meruňky, 2.1.2010
Nevím, jestli je to dobrý nápad. Meruňky jsou dosti vzrůstné stromy, které po vytvarování koruny a vstupu stromu do plodnosti nemají moc rády řez (nebezpečí klejotoku). Na ovocnou stěnu je asi nejvhodnější jabloň.  Martin
Pozdní odrůdy meruněk, 1.1.2010
Měl jsem do loňského jara odrůdu Bergeron, než mi v květu odešla na spálu. Jako jediná meruňka rodila každý rok. Plody byly spíše menší (ve srovnání s odrůdou Veecot) a i méně aromatické. Nicméně pro její odolnost v květu proti mrazíkům jsem si ji... celý příspěvek >
Mam triletou merunku, 1.1.2010
Kolem meruňky neryji, písek jsem jen prohodil kolem stromů a vidlemi nadělal díry do země. Kolem broskví normálně ryji, ale písek jsem nikdy nepřidával. Pokud máte těžkou půdu, tak přidáním písku do půdy nic nepokazíte... Martin Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika