Příspěvky uživatele - 202.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podmáčený trávník, 20.7.2009
Mech se nevytváří. Drenáž jsem dělal nedávno alespoň částečně. Trávník je mírně spádován k připravované terase a v rámci příprav jsem teď vytvářel cca. 60 cm hluboký kačírek a v něm vedl drenáž. Právě na jejím kraji s távníkem jsem pod... celý příspěvek >
Kdy stříhat vrbu jívu?, 27.5.2009
kdy mám ostříhat vrbu jívu? (smuteční vrbu)
Je to okrasná tráva?, 27.5.2009
Díky, dneska mi přišla poštou.  Kupovala jsem ji na aukru, a jelikož nejsem znalec, potřebovala jsem se ujistit, že mi neposlali jinou rostlinku. Hned zítra putuje do zahrádky 
Je to okrasná tráva?, 27.5.2009 Obsahuje fotku
je tato tráva okrasná? a jak se jmenuje?? děkuji...
Rostliny kolem potoka, 18.5.2009 Obsahuje fotku
posílám foto..., líbily by se mi kytičky tam jak jsou napíchaný ty vrby... tak místo tý trávy, naproti máme sezení, tak aby se bylo na co koukat.  Ale sluníčko tam je jenom ráno. Fotka je focená loni brzy na jaře. (navíc tam hrozí sesun hlíny... celý příspěvek >
Co je to za trávu?, 18.5.2009
vyfotím blíže a ukážu...
Co je to za trávu?, 18.5.2009
vlhká půda tam je, ale sluníčko skoro vůbec... mám je radši přesadit??díky...
Rostliny kolem potoka, 18.5.2009
Jáké rostliny vysadit kolem potoka, nad ním jsou listnaté stromy.Sluníčko je tam jen ráno, půda je tam těžká, děkuji za odpověd...
Co je to za rostlinku?, 17.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu... koupila jsem si tyto 3  rostlinky, s tím, že může prý být u potoka. Moc se mi to nezdá. Prosím o radu... kam je zasadit a jak se o ně starat. Děkuji...
Co je to za trávu?, 17.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu... koupila jsem si tuto trávu, s tím, že může prý být u potoka. Moc se mi to nezdá. Prosím o radu... kam s ní a jak se o ni starat. Děkuji...
Kompresor olejovy nabo bezolejovy, 29.4.2009
Zdravím, mám možnost koupit nový kompresor einhell euro 4000/1, motor 2,2kw, agregát pomaloběžný paralerní dvouválec, sací výkon 285 /min, nádoba 50 l, dva vývody jeden přes regulátor. Potřebuju si nastříkat kapotu u auta a doce rád bych nato... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 10.4.2009
Díky, zajímavá zkušenost s tím nemořením... jak jste to myslel s tím substrátem? Měla jsem za to, že právě ten kupovaný by měl být "čistší" než hlína na zahradě. Ale mně nic jiného stejně nezbývá protože půdu máme zoufale jílovitou, takovou... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 9.4.2009
Jakékoli - česnek jsem ještě nepěstovala takže nevím, ale co jsem tak pochytila tak mu hrozí různé plísně, či paraziti...
Prosba o určení květiny podle fotografií, 8.4.2009
Ano, Křivatec nebo nějaký druh sasanky, je to divoce rostoucí květinka.
Narcisy a tulipány - co dělat po odkvětu?, 8.4.2009
Prosím o radu, jak naložit s cibulkami narcisů a tulipánů, které mám ve velkých květináčích a u kterých jsem květy (a částečně i listy) ořezala do vázy. Co teď s cibulkami? Přestat zalévat? Jak poznám, že se cibulky "zatáhly", jak se tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika