Příspěvky uživatele - 202.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 27.9.2008 Obsahuje fotku
dobrý den, dostala jsem tuto kytičku ale u mě se jí nedaří. Nejdříve jsem ji zalévala moc... tím to začalo, potom jsem ubrala. Jelikož jsem se na internetu dočetla, že nechce moc vody a má radši tmavší místo, přendala jsem ji do chodby, ale... celý příspěvek >
nepřelévám?, 27.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte mi, co dělám špatně??
voda v bazénu, 23.7.2008
Dobrý den, prosím poraďte mi někdo.Koupili jsme si bazen a teď máme už pět dní vodu zbarvenou do šedo-bíla.PH je v pořádku ale chlóru je tam podle stupnice nad 10.Nevím co s tím mám dělat.Chlór prý vyprchá a tak by mě zajímalo za jak dlouhou... celý příspěvek >
Jak na vybledly bazen?, 14.7.2008
mame plastovy bazen, zapusteny do zeme 3x6x1.4 m mame ho jiz 10 let a steny jsou jiz pekne vybledle, existuje neco cim by se steny opet obnovily??Ma nekdo takove zkusenosti??
voda v bazénu, 11.7.2008
ja vzdy aplikuji chemii nejmene po 24 hodinach, vzdy spise dele, dno vysavam take vzdy pred kazdou aplikaci chemie ale ten vysledek je ze ten bazen je porad kalny, filtrace bezi uz asi 10 dni v kuse, dnes vysaji, vyperu filtr a dam zase vlockovac,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika