Příspěvky uživatele - 202.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj - pomoc, 10.1.2009
Ještě jsem vše nedočetl, ale výborné téma... Jen někdo psal, že lze pálit alkohol z brambor. Ale pokud se nemýlím tak ja to podobné jako s tím obilím... Tedy nejdříve by se musely rozložit složitější cukry (převařit v papiňáku:)), nebo tak něco:) Je... celý příspěvek >
TZ 4K 14, 4.1.2009
Rád bych se zeptal na řízeníTK.Mám to už uplně dotažený a pořád tam mám dost velkou vůli.Nechá se to nějak ještě vymezit, nobo se museji koupit ty ozubená kola.předem díky za radu
tz 4k 14, 31.12.2008
Rád bych se zeptal na řízeníTK.Mám to už uplně dotažený a pořád tam mám dost velkou vůli.Nechá se to nějak ještě vymezit, nobo se museji koupit ty ozubená kola.předem díky za radu
malotraktor TZ studený start, 29.12.2008
Motor naskočí hned, ale hrozně kouří.Jinak nepoužívám žádné žhavení.Když se trochu zahřeje tak už nekouří a výkon je dobrý.A ještě se chci zeptat jestli by neměl ten čudl vyskočit až když uberu plyn.díky
malotraktor TZ studený start, 28.12.2008
Rád bych požádal někoho o radu při studeném startu.Já když startuju, tak dám plnej plyn, zamáčku čudla na čerpadle a startuju.jak to chytne a přijde do otáček tak vyskočí čudl a zase to chcípne.Takže to řešim, že stojim u čerpadla a musim držet čudla... celý příspěvek >
malotraktor TZ, 24.12.2008
Dekuji za odpověd.Rád bych se zeptal kde se dá to servo sehnat a jak se nainstaluje.Jestli se tam musí něco dodělávat a jaká je zhruba cena.A ta kontramatka jak se povoluje-to se musí rozdělat to řízení a utáhnout jí tam?Díka za radu 
malotraktor TZ, 23.12.2008
Ahoj.Rád bych se zeptal jak se dá doštelovat u TK řízení.Můžu s tím točit několikrát dokola?Díky za radu
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 30.11.2008
Tak to nám vůbec nepomohlo, sorry, nefungovalo to. Dír yjsou vedle pryšce.
jak na krtky, hraboše a hryzce, 30.11.2008
Já jsem koupila solární plašič a je n astejné úrovni jako tyč a navléknutá plastová láhev, nefunguje to.
Na hryzce lze s úspěchem použít například i karbid, 30.11.2008
Mají ho v drogerii, ale stejně je to marný, nefunguje to.
kdo poradí jak na špačky, 30.11.2008
Zkusila jsem přes větve natáhnout staré záclony, provázkem připevnit na koncích, a fungovalo to. Špačci se báli vlétnout dovnitř, dokonce si nesedali nikam v blízkosti stromu. MK
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Danielo moc dekuji za odkaz, proctu si to. Zalevala jsem ji tak normalne - mame ji na chate takze ne uplne pravidelne, ale v danem miste je puda rekla bych s dostatecnym mnozstvim vody (neprosycha). S hnojenim to bylo horsi, abych rekla pravdu nevim... celý příspěvek >
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Mohl by prosím někdo poradit, proč neprospívá hortenzie? Zasazena je v polostínu (jak mi bylo doporučeno), ale je velmi neduživá - nekvete, má málo listů, ty často opadávají, stále sice raší nové, rostlina se "snaží", ale výsledek žádný.... celý příspěvek >
Jak pěstovat pamp. trávu?, 14.10.2008
Moc se mi líbí tato tráva, prosím, jak ji pěstovat??
jak poznám půdu, 9.10.2008
jak poznám co moje půda potřebuje?? Podle čeho určím jakou vlastně mám?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika