Příspěvky uživatele - 202.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 8.4.2009
Prosím o radu: Na podzim jsem koupila svazek pěkného česneku od nějakých zemědělců. Nesnědené paličky začaly na jaře divoce rašit, tak jsem stroužky zasadila do velkých květináčů. Rostou jak z vody, takže by asi bylo vhodné je přesadit na... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 30.3.2009
Zdravim.Chci se zeptat jestli se nechá dodělat na tz 4k 14 zadní uzávěrka a kolik by to stálo.díky za radu 
Pila - startovací šňůra, 21.3.2009
Prosím o radu s pilou Husqvarna (přesný model nevím). Budoucímu tchánovi se vytáhla ven startovací šňůra a nemůže to nastartovat. Zítra tam jedu, ještě jsem to neviděl - je problém to opravit? Přemýšlí jestli to dát do servisu, nebo to zkusit sám...... celý příspěvek >
cardiocrinum giganteum, 19.3.2009
Splést se může každý. Zaujalo mě to právě kvůli tomu, že rostlina moc k sehnání není a najednou tu čtu co lidí jí pěstuje. Proto jsem zareagoval. A taky proto, že kdyby jí opravdu někdo měl, že bych se s dotyčným dohodl třeba na nějaké výměně za... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 3.3.2009
Zdravim.Chci dělat na TK hydraulické řízení a mám doma orstu, která je na Zetora 7341 a chci dávat jen jeden píst.Nebude ta orsta na ten jeden píst moc rychlá.Mám namysli aby to nebylo moc citlivé.Jestli mi můžete někdo poradit, tak budu rád.Předem... celý příspěvek >
rezavé skvrny na cibulkách tulipánů, 24.2.2009
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně nákupu cibulek tulipánů. Při koupi (v různých obchodech) jsem si všimla, že velmi často mívají hnědorezavé či bělavé skvrnky, vypadá to trošku jako nějaká choroba, ale bývá to opravdu velmi časté, tak se chci... celý příspěvek >
Přesazování tulipánů a narcisů, 24.2.2009
Moc Vám děkuji! Já je mám v květináčích v dosti chladném sklepě (na podzim jsem je už nestihla zasadit, proto ty květináče), takže otužilé asi budou, ale hned jak začne jaro, bych je chtěla dát ven (teď jsou vylezlé teprve pár cm, ale předpokládám... celý příspěvek >
Přesazování tulipánů a narcisů, 22.2.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mírně vzrostlým (10-15 cm) tulipánům a narcisům vadí přesazení? Konkrétně přesazení z květináče na záhon. Děkuji. Lucka
jak pěstovat hyacinty?, 22.2.2009
"Pěnu" někdy dělají hlemýždi.
jak sázet česnek, 20.2.2009
Není to "Japo" spíš od jména šlechtitele "Jan Pohl"?
Holder A10, 3.2.2009
Zdravim.Chci se zeptat jak se tz 4k 14 maže spojkové ložisko, jak často a kde.Díky za radu
nemažete klepeto, 26.1.2009
jestli jsem to pochopil správně.To že mi to jde pomalu do otáček a nemá to žádný výkon, tak to může být mazáním?ucpaná ta vložka?díky za reakci
Tz 4k 14, 24.1.2009
Zdravim.Včera jsem byl na dřevu a stratilo to výkon.začlo to jít pomalu do otáček, po rovině to tak ňák jede ale jak to přijde do tahu, tak mi začnou klesat otáčky.úplně to stratilo výkon, ale úplně.prosím prosím porad te mi co stím?
TK rízení, 21.1.2009
Zdravim.Chci se zeptat na řízení tz 4k 14.Uz mi nejde doštelovat vůle.Mám to utažený nadoraz.Musí se vyměnit uz to šnekový kolo s tim protikusem nebo se to nechá jeste nejak doštelovat.diky za radu
TK, TZ, MT, Holder, 21.1.2009
Zdravim.Chci se zeptat na řízení tz 4k 14.Uz mi nejde doštelovat vůle.Mám to utažený nadoraz.Musí se vyměnit uz to šnekový kolo s tim protikusem nebo se to nechá jeste nejak doštelovat.diky za radu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika