Příspěvky uživatele - 28.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule sibiřská, 15.10.2011
Zdravím všechny české zahradníčky. To jsem ráda že cibuličku májí i jiní, manžel ji šoupnul do záhonu před lety a chodilo se kolem ní jak kolem pokladu. Letos jsem dala pacibulky kamarádce byla nadšená -dcera i vnouček milují cibulovou nať. Tak nám... celý příspěvek >
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 5.4.2009
mohu potvrdit, syn pracoval asi třičtvrtě roku na Novém Zélandu v sadu a jedním z jeho úkolů na začátku léta bylo spočítat na jednom stromě plůdky. Podle toho se upravila koncentrace chemické látky tak, aby došlo k propadu žádaného procenta... celý příspěvek >
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 18.3.2009
Stříkám jednou, poprvé, chemií a pak už jen Biotonem, třeba několikrát, podle počasí. Dělám to tak asi tři roky a zatím to vždycky fungovalo.
Uživí se dnes zahradní architekt?, 27.2.2009
Zdravím tě. Znám velice málo svých kolegů, co se uživý jen rýsováním a pokud ano, pracují buď ve velké zahradnické firmě, nebo jako externista pro nějaké podobné.  Já z vlastní zkušenosti mohu jen potvrdit to, že rýsováním bych se neuživil a... celý příspěvek >
Jak zničit semena plevelů v půdě, 27.2.2009
Dusíkaté Vápno nasypejte určitě dřív, něž sleze sníh, Dusíkaté vápno se tak lépe rozpustí a navíc Dusíkaté vápno dle nejnovějších poznatků dobře účinné proti slimákům i jejich vajíčkům.  Ale teď k tématu. Nevím jak je to dnes, ale pamatuji se,... celý příspěvek >
Jak zničit semena plevelů v půdě, 26.2.2009
Doslechla, nebo spíš dočetla jsem se o dusíkatém vápnu, které by mohlo mít žádaný efekt. Ale zkušenosti nemám, zatím mám jenom koupená dvě kila a chystám se vyrazit na záhonky, až sleze sníh. Třeba se tu najde někdo, kdo by věděl víc, jinak zkuste... celý příspěvek >
chci zasadit hrušeň, 28.1.2009
Dobrý sortiment ovocných stromů by mělo mít každé dobré zahradnictví. Obecně je na podzim více na výběr, protože to jsou ovocné stromky vydobívány ze země. Na jaře je již hodně výpěstků vyprodáno. Nevím odkud jste, ale já kupuji ovcné stromky v... celý příspěvek >
Okrasné kačeny na zahradě, 24.1.2009
Jakožto bývalý chovatel drůbeže včetně kachen musím konstatovat, že se tu nashromáždila řada nesmyslů. V první řadě mám podezření, že zadavatel dotazu si představuje kachny jako něco, co bude pouze plavat po rybníčku a tvářit se dekorativně. Kachna... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 19.1.2009
No já bych tak úplně nesouhlasil. Máme zahradnickou firmu na vesnici. Možná byste se divila, jak tihle lidé z venkova velice dbají o své zahrádky a prakticky se dá říci, že tvoří 50% naší klientely. Řekl bych, že jsou i více schopni komunikovat o... celý příspěvek >
Malotraktor STS-T-204, 13.1.2009
Ještě jsem chtěl podotknout, že jsem ho koupil od pana Havlíčka v Sedlčanech (dealer p.Staufčika), kde se prodává pod názvem Jinma 204 (mks204) mám takové tušení že pod označením sts 204 nebyly tyto traktory homologovány na naše silnice a tudíž bez... celý příspěvek >
Malotraktor STS-T-204, 13.1.2009
Mám 204 necelý rok a jede fantasticky. Teď když je v noci -17 stupňů nastartuji na potřetí.  Prostupnost terénem je také skvělá. O 254 pana Houhy jsem také uvažoval. Je to už jiná liga než 204 co se týká provedení. 204 je taková ještě trošku... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 8.1.2009 Obsahuje fotku
Mám číňana JINMA JM-204 téměř 1 rok a jsem absolutně spokojený. Rok jsem hledal na internetu a pak si ho pořídil. Je to nezmar a jsem rád, že jsem tady narazil na někoho, kdo je s těmito traktory spokojený :-)
Motorová pila Berlan, 8.1.2009
Motorovou pilu od Berlanu o které zde píšete, nemám. Takže zkušenosti nemohu sdělit. Mám ale od nich: elektrocentrálu - bez chybičky motorovou pilu na tyči - trochu hobby, ale když by mi spadne při lezení po stromech na zem, tak to bolí méně, než od... celý příspěvek >
Motorová pila Berlan, 7.1.2009
Mám z aukra několik výrobků této značky. Prodejce vystavuje faktury s IČem i DIČem. Zatím jsem maximálně spokojený. Navíc jsem si dal tu práci a našel jsem spoustu značek, které prodávají prakticky totéž zboží ve stejné kvalitě za stejné nebo i... celý příspěvek >
vykuřovací patrona do skleníku, 4.1.2009
a hlavne vykurujte sklenik bez vegetace, sirne knoty vse spali, mam zkusenost...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika