Dipladenia citrine



Karlice - (6) - 43.50 (?) 
9.1.2020 14:00, zobrazeno: 2112x
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dipladenia citrine nebo-li žlutá dipladenia či mandevilla, je v pěstování stejná jako ostatní mandevillky? Je jediná s kterou nemám zkušenosti. Má ji někdo z vás? Rovnou bych požádala všechny šťastné majitele této krásky z okolí Svitav, zda by mi nebyli ochotni, po domluvě, poskytnout řízky na zakořenění. Předem díky všem za nabídky a jakékoli vychytávky k této krasavici. Zuzka
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 107.194 (?), 11.1.2020 8:35

D. citrine jsem měl již dvakrát, ale vždy na začátku přezimování v prvním roce pěstování uhynula.Přes léto krásně kvetla, má velké žlutě citrónové květy, prostě ozdoba zahrady. Letos jsem si pořídil D. apricot, ta má oranžové - meruňkové menší květy, ale taky na konci října uhynula.Ostatní moje dipladenie  - červené, růžové i bílé přezimují dobře, některé mám i 5 roků. Zdá se mi, že dipladenie s netradiční barvou špatně přezimují, proto je už pěstovat nebudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Karlice - (6) - 43.50 (?), 11.1.2020 10:10
Mohla bych se prosím zeptat, kde jste ji zakoupil? Děkuji. Zuzka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 107.194 (?), 12.1.2020 9:10

Žlutou na zahradkářských výstavách Flóra Olomouc, Věžky u Přerova, oranžovou na Valašské zahradě v Rožnově p.R. Myslím, že je prodávají i na netu, kdysi jsem je tam zahlédl, ale konkrétní stránku neznám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika